Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » M3-mason és BP-n mennyire...

M3-mason és BP-n mennyire gyakori az igazoltatás?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy az M3-mason mennyire gyakori a közúti ellenőrzés? Illetve BP-en (Nyugati-Józsefvárosi piac, Budaörs, Gyál) mennyire gyakori?


Neeem, nem drogot akarok csempészni...


2011. okt. 9. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Autópályán engem még életemben nem állítottak meg.
2011. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Autópályán max akkor fognak igazoltatni ha szabálytalankodsz, mivel egyébként életveszély a leállósávban parkolni.
2011. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyszerű :)

Budapesten és szűk környékén?

Gondolom a csúcsforgalomból nem fognak kiszedni.

2011. okt. 9. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:

a piac környékén van a legnagyobb esély az igazoltatásra.

pályán nem állítanak le igazoltatni sose max kiszednek a forgalomból ha elkúrsz vmit, viszont hármason lég sűrűn mérnek.

2011. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Méréssel nincs bajom, 130 felett már erőlködik az autóm (1.4es Opel Combo. Fogja a budi a szelet).
2011. okt. 9. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Hungária körúton, Kerepesi úton, Vácin, hűvösvölgyin, üllőin, Soroksári úton, valamint Kőbányán a Kőbányai úton, Kőrösi Csoma Sándor úton, belvárosban a 4-6 vonalán látok sokszor igazoltatást. Hungárián szinte rendszeresen. Engem is állítottak meg már Budapesten 1 év alatt 5-szőr, vidéken Ikerváron 1-szer. Nyugati pályaudvar környékén én láttam már, hogy a csúcsforgalomban is kiszedtek autót, Józsefvárosi piacnál én még nem láttam autós igazoltatást, ha ott rendőr van, inkább az árusokat csesztetik. Budaörsön szintén nem jellemző, Gyált viszont nem tudom.
2011. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!