Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Tact F28-as robogóm...

Honda Tact F28-as robogóm miért áll le már egy kisebb emelkedőnél is? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Most vettem egy Honda Tact F28-as robogót. Minden működik rajta, önindítóval azonnal indul, minden működik rajta. Egyenes úton jól megy, elég erős a motorja. De amikor emelkedő jön lelassul a motor, és le is áll. Pedig teli a tank, van benne olaj is.

Segítsetek hogy miért lehet ez! Mit lehet ezzel kezdeni? Előre is köszi a segítséget!


2011. okt. 10. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen hiba nincs is
2011. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem mégis ez van! Nem megy fel a robogó az emelkedőn!! Sima úton meg rendesen megy!
2011. okt. 10. 13:55
 3/6 A kérdező kommentje:
szia, pedig sajnos ez a hibája, én sem értem. Amikor egy emelkedő következik megy felfelé de (hozzáteszem nem meredek, biciklivel szoktam ott felmenni)egyszer csak el kezd lassulni, pont olyan mintha kifogyna a benzin. De mivel teli a tank így kizárható, hogy az miatt. Nem értem én sem.
2011. okt. 10. 14:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megtudtam, elvittem egy szervizbe. Nem vált vissza az emelkedőn ezért áll meg a motor. Szíj, kuplung, vagy görgő ezeket említette a szerelő így látatlanba, de ha megbontja többet tud mondani. A lényeg, hogy nem vált vissza ez a probléma.
2011. okt. 10. 16:53
 5/6 A kérdező kommentje:
..most nézem elírtam a motor típusát bocsi. Honda F24 és nem 28. :) :S
2011. okt. 10. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
na így már okés,most már érthető
2011. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!