Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eldönthető a Simson/robogó...

Eldönthető a Simson/robogó kérdés?

Figyelt kérdés
Ha úgy gondoljátok igen,akkor rajta fejtsétek ki a véleményeteket.
2011. okt. 10. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem. Keresd végig az összes ilyen kérdést... ne haragudj, feltesznek hetente 1et legalább. Elég részletesen kilett ez már vesézve. :) És kb ugyanazt lehetne ide is leírni mint azoknál a kérdéseknél.
2011. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindenki el tudja dönteni saját magának, úgy általánosságban nem lehet. Ez olyan mint autós körökben a francia autók, mindenkinek van véleménye, egy csoport rögeszmésen szereti, egy másik csoport ha meglát egyet már rosszul van.
2011. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem a simsonosok csak azért dicsérik agyba főbe ezt a motort mert az egyetlen olcsó 50ccm-es kismotor aminek olyan motoros formája van meg sok sebessége (4) :)

Amúgy az mz kistestvére szerintem.


Nekem is volt 2 Simsonom de nem tartottam valami megbízhatónak álltában el tudott romlani. Később hozzájutottam egy Régi honda endúróhoz. Hát inkább nem írnám le a különbséget... Mikor haverom kölcsönadta az s51 ét hogy felidézzem a simsonolást remegő kézzel adtam vissza. :P Kb olyan egy simson rendes motor után mintha egy gyerekbiciklin ülve húznának kötélen egy kocsival. :)

A robogók szerintem nem esztétikusak túlzottan azok inkább csak városba kissebb dolgokat elintézni találták ki. (olyan szaladgálós) De azok legalább üzembiztosabbak általában és nem élménymotorozásra vannak kitalálva.

Bár én nem értem azt se mikor a simósok azzal jönnek hogy élményesebb simsonozni :D Csak az a baj a Simóval az az élmény ha eljut a célig műszaki hiba nélkül és az is csoda ha nem vagy nyakig olajos mire odaérsz! :D

2011. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
97%

21:14 - ez akkor van ha f os a simód :) Én sz ar állapotban vettem, de egy remek szakértő tökéletesre pofozta nekem hobbiból. Soha nem hagy ott sehol.

Nekem a robogókkal sincs semmi bajom, csak azokkal a 14 éves újgazdag srácokkal akik (félreértés ne essék, nem azért nézem le őket mert a szüleiknek van pénzük, hanem azért mert ők ezért néznek le másokat) a manduladaráló hangú robogójukkal mennek a városban, és még húzatják is a gázkart, hogy úgy hangozzon mintha váltanának :DD Robogó? Kényelmesebb mert nem kell váltani, sokszor gyorsabb, esetleg üzembiztosabb. Ergo tökéletes Aból Bbe jutásra. Tökéletes pl lányoknak.

De ahogy a 14-15 éves kissrácok menőznek vele az nevetséges.


Ja és, hogy biztosítsalak abban, hogy nem a pénz kérdés számít itt: Én eddig annyit öltem a simsonomba, hogy abból egy jóféle robogót is vehettem volna (elektronika helyrepofozása, krómozás, festés stb), de nekem inkább ez kellett. :)

2011. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Az újgazdag kis köcsögök legalább nem tudnak motorozni. És a motorozni tudást pénzért nem lehet megvenni. :D

Amúgy most hogy mondod én is szoktam hallani váltás szimulációt robogóból XD XD XD

2011. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Én inkább nem folyok bele mert vita lenne,de maximálisan a Simson mellett vagyok!
2011. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
50cm3 robogó, 125től váltos motor. 50esnél nincs élmény faktor... Simson pont semmibe se jó.
2011. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges is volt elkezdeni a vitát... Egyértelmű, hogy Simson... Annyi érv fel lett hozva mind a simó, mind a robogó mellett/ellen, hogy akinek van egy csöppnyi esze rögtön rájön, hogy ni az ideális motor lakókörnyezete szempontjából. És igen! :D Én is szoktam hallani a robogó váltó effektust! :D
2011. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az az érzés nincs meg benne, hogy 7-8 ezer körül megindul mint a szar, de cserébe nem eszik sokat. Egyébként ha megnézed egyik 50-es "sportmotor" sem sokkal jobb teljesítményben, mint egy Simson. És most kérlek egy jó állapotú Simsont hasonlítsatok egy szintén jó állapotú mai 50-eshez. Ne egy szar Simsont egy 2010-es RS-hez. A villanymotor hangú idomozott kis "sportmotoroknál" azért érzed élménydúsabbnak a vezetést, mert van körülötted burkolat, műszerfal, jó fékek, mint a nagytesóknál. De teljesítmény ott se igazán van...
2011. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Robogó? Majom a köszörűkövön...
2011. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!