Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autó alvázát rendkívül...

Ha az autó alvázát rendkívül nekivágtam egy magas járdaszegélynek, attól mi baja lesz az autónak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Az alvázát? Ugyan milyen autó az, Wartburg?

A "rendkívül nekivágtam" sok mindent jelenthet. Jó lenne tudni, mit is csináltál vele. Meghúztad a küszöböt a szegélyen, legurultál rajta és odacsaptad a padlót vagy mégis mit csináltál vele?

2011. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Most attól fél, hogy apuci észreveszi.
2011. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Toyota. Régi autó, használtan vettük, mondták is hogy alacsonyan van elöl az alváz.

Egy járdáról tolattam le, és nagyot csattant, miután az első kerekek leértek a földre. Semmi egyéb nem történt vele, utána is úgy működött, mint eddig, csak kíváncsi vagyok, hogy megsérülhetett-e valami rajta.


Drága második, apucinak ehhez semmi köze, felnőtt vagyok, gyerekeim vannak...

2011. okt. 12. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet, sokszor. Semmi bajt nem okoztál vele, de azért máskor jobban vigyázz. Csak az egyik lemezt ütötted be, az autó alján minden ami fontos, nem egy síkban van az aljával, valamint védve is vannak.
2011. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Marha magas volt a járda, de muszáj volt megállnom és másik hely közel s távol nem akadt...

2011. okt. 12. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Lejött az alvázvédelem aztán szét fog rohadni.
2011. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
így igaz.. az alvázvédelmet szépen lehúztad.. ott már rohadni fog az autó
2011. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Alá kukkantottam, két oldalt van rajta egy-egy olyan kampó féle, amik legalább 5 centivel lejjebb érnek, mint az egész alváz. Elméletileg csak az érhetett le, a többi nem.

Így is probléma?


Amúgy a "rohadást" meg lehetne előzni valahogy?

2011. okt. 13. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:
elviszed egy karosszériáshoz aztán megcsináltatod vele
2011. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!