Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja van a robogomnak, ha...

Mi baja van a robogomnak, ha ledadog, nem megy tobbet 40nel, nagyon ledaral, nagyon rossz hangja van? Gilera runner?

Figyelt kérdés
GILERA RUNNER 50es robogomnak valami baja van,de nemtudom hogy mi.fent leirtam a hallhato/erezheto dolgokat,d? + absszolut nem huz,nincs ereje,pedig amikor jo,akkor 85ot is ment,de a gyertya most lett cserelve benne, a legszuronek pedig semmi baja sincs. Mi lehet meg a baja? Nemkap eleg benzint esetleg? A valaszokat elore is koszonom.
2011. okt. 12. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen baja volt az én robogómnak is, gyertyát levegőszűrőt cseréltünk és cső gázzon alig ment 30al. Végül egy teljes karburátor pucolás megoldotta a gondokat, és ismét a régi lett. Szerintem te is pucolj egy karburátort, nagy valószínűséggel ez a baja a tiednek is.
2011. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudok szó nélkül elmenni a pongyola fogalmazásod mellett. Próbálsz dobálózni nagy szavakkal, de csak viccesen sül el. :D Hány éves vagy, 12?


Kis ON:


Add el a francba, és vegyél egy Simsont.

2011. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
avgy nincs már kompresszió aztán dugó+gyűrű lesz...
2011. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
főtengelyszimering
2011. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!