Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvennem? 93-as...

Megéri megvennem? 93-as évjáratú peugeot 306-ot szeretnék venni 300. 000 Ft körül.

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 10:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
93-as, benzines, manuális, és ferdehátú, peugeot 306
2011. okt. 20. 16:30
 12/13 anonim válasza:
3 eve 87-es 1,6-os D Opel Kadettom volt, alkatreszekre ingem-gatyam odafizettem. Motorja nagyon jo volt, nagyon jol fogyasztott (4,5-5 literbol megallt.) 2 eve van egy 92-es 405-os Peugeot-om, 1,9-es D. Ehhez kicsit olcsobbak az alkatreszek, es 5,5-6 literbol ez is megall. A hatso hidat iden kellett cserelni, mert a torzios rugo megadta magat es mar nagyon terpesztett a kocsi, de Kaposvaron 70-bol megcsinaltak, es mar soha nem lesz vele gond amig ki nem vonom a forgalombol. Jo kocsi, szeretem, kenyelmes, jol fogyaszt, van benne ero, ami nem egy utolso szempont. Ha csak ennyi loved van kocsira, barmit veszel, tobbet kell javitanod/javittatnod mint az ujakat. En ennyit tudok mondani.
2011. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen egyetértek az utolsóval nekem Fordom van és már ráköltöttem több mint 200 ezer ft-ot az első felfüggesztés és a hátsóban is minden ki lett már cserélve amit el tud képzelni az ember meg még sok egyéb vigyázni kell a használtautókkal és a beszerelt alkatrész minősége sem mindegy nem érdemes olcsó utángyártott szarokat venni.Legjobb példa kb. 10 hónapja vettem jobb hátsó kerékcsapágyat de már megadta magát többet nem veszek ilyen olcsó utángyártottat csak gyárit v legalábbis gyári minőségűt.
2011. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!