Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem megy a padka mellé beállás...

Nem megy a padka mellé beállás. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Az összes töbi feladatot meg tudom csinálni, és azt hittem, ezt is, mivel egy párszor azért már csináltam forgalomban, ott jó volt, de a rutinpályán nem megy, mert nem látom, mikor van elég közel a kocsi, hogy egyenesen tarthassam, attól félek, nekimegyek, ezért elhúzom balra, így nem leszek elég közel; ha meg próbálom úgy, hogy most közelebb lesz, akkor nekimegyek. A rutinvizsga a hét elején van, mit csináljak, hogy próbáljam?
2011. okt. 15. 21:22
 1/7 bánomisén ***** válasza:
Dehogynem látod, a külső tükörből látod. Abban nézd, mikor vagy elég közel.
2011. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pedig nem nagy nehézség, ezen meglepődtem pont ez nem megy, na de különböznek az emberek.


fontos hogy a kocsit érezd, és ha megközelíted a padkát, akkor azt lassan tedd, a tükört meg úgy állítsd be hogy lássad a kocsi végét. ha van még hely közelebb mehetsz, de csak picit mozgasd, mert a kocsi háta későb reagál mint az eleje.


természetesen ezt gyakorlatban nehezebb megcsinálni, mert van rá kb 15 másodperced hogy leparkolj padka mellé.


hajrá!

2011. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress egy elhagyott útszakaszt, ahol nem áll autó, és nincs forgalom. Valaki álljon be a padka mellé, aztán ülj át, és szokjad a kocsit. Nézd a tükröt, aztán gurulj előre, hátra egyenesen, többször, jó pár métert, párhuzamosan a padkával. Aztán lassan távolodj el, majd vissza. Gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj, menni fog.
2011. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tükörből látod. Bár én sose néztem tükörből, csak érzésre, de mindig jól álltam be.
2011. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külső tükörből látnod kéne.

Legalábbis ha jól van a tükör beállítva még a hátsőkerék alját pont látnod kéne. Tegyél a kerék mellé egy gyufásdobozt és szállj be megnézni mekkora. Azt a gumihoz arányosítsd kb oda. Innentől már van valami méretarányod hogy mennyire jársz majd a szegélytől..


Előre nem nehéz beállni hátra meg fogd fel úgy targonca. :::)

2011. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagy,üres parkoló,tolatás,körözés,kitartás.

Fél óra múlva utálni fogsz,néhány nap és két-három TELE TANK után hetvennel állsz be a padka mellé "érintőre".

Az összes csajommal végigcsináltattam,sírtak,zokogtak utána viszont imádtak érte és bárkit lealáznak azóta.

Próba szerencse !!!

:p))

2011. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aztán sikerült a vizsga :)
2011. okt. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!