Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit adsz a kúton a fagyáll...

Mennyit adsz a kúton a fagyálló méréséért?

Figyelt kérdés

Sajnos rossz beidegződés Magyarországon hogy mindenért mindenkinek fizetni kell,így a benzinkúton is,már azért is ha a kútkezelő úr végighúzza a törlőt az ablakodon,vagy éppen megméri a fagyállódat,ez valahogy nincs benne a kb 400ftos üzemanyagárban.Ti mennyit adtok a kutasnak ezért,vagy hogy,hol méretitek be?

(Ezt most nem a kutasok ellen mondtam,hanem csak ezt a felfogást nem szeretem).


2011. okt. 17. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
500 HUF
2011. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vettem fagyálló mérőt ha jól emlékszem kemény 300Ft-ért Lidlben. Kutasnak borravaló? Mire fel?
2011. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Én nem adok semmit sem sosem egyiknek se!!! Legpofátlanabb dolog szerintem, és különben is ez a munkája nem? Ezért kapja a fizetését! Én kifejezetten útálom mikor oda is pofátlankodnak, sokszor rámenősen is, hogy tankolni. Megtankolom én a saját autómat b+.
2011. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen szerintem sem kell adni mindenkinek.Nekem sem adnak pedig fontosabb a munkám mint egy kutasnak.Ja és kevesebbet keresek.Akkor azt hiszem veszek fagyállómérőt.Homasítában lehet kapni?
2011. okt. 17. 17:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy működik ez a fagyálló mérő?? Belekell dugni a folyadékba és kiírja hány - fokig bírja ki, hogy nem fagy bele?
2011. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1 ien kis apro pálcikávakl kell kivenni egy cseppet rátenni a mrérőre belenézni és látod hogy meddig birja fagyás nélkül...
2011. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát ez nagy :D ilyet venni kéne :-D még nem is hallottam máig ilyet
2011. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az az optikai izé biztos nem 300. 300 az úszós cucc szokott lenni.
2011. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Úgy hívják, hogy refraktometer.


Amúgy önts bele fagyállót ha fogy oszt' jóvan. A fagyálló nem veszti el a hatékonyságát. Ha nem fogy semmi gond, ha meg fogy akkor azzal töltsd fel. 100% fagyállóval is lehet járni.

2011. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen én is fagyállómérőt vettem és magamnak mérem,a kutasoknak meg sosem engedem hogy ők tankoljanak helyettem.
2011. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!