Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok?

Milyen motort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Milyen krosszmotor-t ajánlotok egy kezdő 16 éves lánynak?
2011. okt. 17. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még motorozni sem tudsz akkor Crosst semmi szín alatt nem vennék kezdésnek. Egy 80as kicsi méretben, egy 125ös meg nagy lehet méretre is de erőre mégtöbb mint amennyire egy kezdőnek szüksége van.


Ha tudsz motorozni és az alapokkal tisztában vagy egy 80as DT vagy egy 125ös elég egy jó darabig. Suzuki TSR, Kawasaki KDM vagy KMX, esetleg valami 4 ütemű 125ös pl.: DR, XL, XT

2011. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem riadsz vissza az erőtől, akkor sx125ös ktm szerintem a legjobb választás :D ráadásul nagyon jó típusról van szó, ami megbízható, így ha nem olyan nagy a keret réggebit is nyugodt szívvel vehetsz (: (én is ilyenre gyűjtök egyébként)
2011. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. okt. 19. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem független.. Lánynak valami könnyebb gépet. Kérdés hogy az a lány milyen fizikumú és tud e jól motorozni. Közútra endúró is megteszi.
2011. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kawa.. Suzuki. Honda Yamaha. ebben a sorrendben:) ezek egész jót tudnak gyártani.. (elpusztíthatatlant) :D kezdésnek egy 125 ös elég szerintem. Azzal is lehet zakózni.. :D
2011. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!