Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 ccm enduro/krossz?

50 ccm enduro/krossz?

Figyelt kérdés

Most szeretnék tanuló motort venni,50 ccm-sek között kb olyan 100-120.000 keret közül.

Szinte csak terepen használnám,mondjuk 90 %-ban.

Derbi Senda

Yamaha Dt 50

melyiket vegyem?

nekem nagyon erős kis gép kellene,mindkettőről jókat írnak,yamahának kicsit pörgősebb a motorja,de azért derbit is vehetek,mert tényleg szinte csak terepen használnám.?


2011. okt. 17. 20:50
 1/5 mr president válasza:
Én műkedvelőként kipróbáltam enduro-t is, krosszt is, de számomra csak a krossz jött be. Na és ha már motor, akkor csak japán gépek jöhetnek szóba, pontosabban honda - suzuki - yamaha.
2011. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"nagyon erős" gépet 50 ccm-be nem fogsz találni.
2011. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen,köszönöm

én is teljesen egyet értek az első válaszolóval kocsiba és motorba is a legjobbak a japán motorok és kocsik.

2011. okt. 18. 06:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Yamaha Dt

De ezek azért nem annyira erős gépek. A simsonnál erősebbek de azért nem a dombok felett repkedni találták ki őket. Inkább csak (pecázni/tanyára mentem vele motorok.) Amúgy jól néznek ki. Én is úgy vagyok vele hogy kis ccm el száguldozni úgysem tudok akkor legalább minden irányban és terepen legyen szabad előttem az (út) Még ott is ahol nincsenek utak! :)

2011. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mr president válasza:
Mivel azt írtad "tanuló motort", ebből úgy gondolom az első járgányod lenne.Szóval az én magánvéleményem az, hogy kicsiben kell kezdeni. A japán gépekben nem fogsz csalódni sem erőben, sem megbízhatóságban, hiszen 50 ccm-ben is veri a simsont, robogókat, stb.
2011. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!