Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen KRESZ kérdések vannak...

Milyen KRESZ kérdések vannak C kategóriás vizsgán? Elég ha az oktatóprogramon csak a C-t gyakorlom, vagy lesz benne B kategória is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A KRESZ nem kategória függő! A segédmotorosnak is ugyanúgy kell tudnia a szabályokat, mint pl. egy kamionosnak.
2011. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Első, te aztán okos lehetsz. Nem ugyanazok a szabályok vonatkoznak egy kamionra, buszra stb., mint egy személyautóra. Úgyhogy igenis van külön KRESZ.
2011. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs külön KRESZ, csak 1 KRESZ van.

Annyi az eltérés, hogy van csomó olyna dolog, ami magasabb kategóriákhoz szükséges, személygépkocsi vezetéshez pedig felesleges, ezért azokat a B kategóriás tanfolyamokon és vizsgán nem nagyon érintik. ( aztán meg csodálkozunk, hogy autópályán megbüntet a rendőr, ha 130-cal húzzuk a swifttel az utánfutót ).


Mindent gyakorolj, mert javarészt ugyanazok a kérdések.( az 55ből max 10 lesz olyan, ami kategória specifikus ).

2011. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Első, te aztán okos lehetsz."

Örülök is neki, hogy ilyen okos vagyok! Nálad biztosan sokkal okosabb! Te meg ne menj ki járművel az utakra, mert az ilyenek, mint te vagy, okozzák a legtöbb balesetet!

2011. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Örülök is neki, hogy ilyen okos vagyok! Nálad biztosan sokkal okosabb!"

Biztosan... Engem nem zavar, hogy ilyen öntelt vagy:) A magyarok nagy része ilyen. Az utakon találkozunk:)

2011. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!