Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átalakítást szeretnék végezni....

Átalakítást szeretnék végezni. Erre megkapom az NKH engedélyt? (alább folyt)

Figyelt kérdés

Sziasztok először is előre köszi a segítséget.

Van egy 2006-os 1.6 benzin Opel Astra GTC-m. (full gyári az utolsó csavarig)

A GTC sorozat korai darabja így gyárilag hátul dobfék van. A későbbi 2008-as sorozat már gyárilag 4 tárcsafékkel jött ki, tehát elmondható hogy van direkt ehhez a típushoz gyári hátsó tárcsafék. Át szeretném alakíttatni a hátsó dobféket gyári Opel tárcsafékre. Tisztán legálisan lepapírozva. Ehhez kaphatok hivatalos NKH engedélyt? Ha igen kb. mennyibe kerül a teljes engedélyezési procedúra?


2011. okt. 19. 05:04
 1/5 anonim ***** válasza:
hát a papírok sokba fognak fájni(sok idő,sok papír,sok pénz) szerintem ezt egy szerelővel megtudod beszélni aztán azt hiszem az önkormányzatba
2011. okt. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell papirozgatni. A fékek tipusa nem szerepel az okmányokban, ha műszakin megfeelő értékeket produkál akkor gondolom jó.

Sokan járnak sport fékszettekkel, nem hiszem hogy bármilyen papírjuk lenne róla.


De ez csak az én véleményem...

2011. okt. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem szerepel sehol a papírokon, hogy milyen fék van a kocsin, így a műszakin sem fognak foglalkozni vele, ha korrektül van beszerelve. És persze ha a fékhatásmérésen jól teljesít.
2011. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell lepapírozni véletlenül sem! Nyugodtan szereld át, persze csak szakszerű körülmények között, ugyanis a fék nem játék! Senki nem fogja kérdezni, hogy milyen a hátsó féked.
2011. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenhez kell szinte átalakítási engedély...
2011. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!