Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros vagy focista?

Motoros vagy focista?

Figyelt kérdés

Lányok elsősorban tiétek a kérdés :))

Kivel jártok szívesebben egy motoros sráccal vagy egy focista sráccal.?:)


Fiúk hogy ti se maradjatok ki :)

Mit csináltok szívesebben? Motoroztok vagy fociztok?


2011. okt. 19. 16:32
1 2 3
 1/21 dirtboy ***** válasza:
100%

még jó hogy a motorozás,focizni lehet egy réten is.


egyébként jó lesz olyan lánnyal összejönni aki abban a pillanatban elhagy amint eladod a menő motort, aztán keres magának egy másik mocis csávót neked meg se motorod se csajod.

grat. az ötlethez, nagyon jó

22/F

2011. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
én is csaj vagyok (16;)) és nekem is motoros pasim van .. eladta a motorját még is vele vagyok :D nem a motortól függ ez :) hanem a csávótól^^
2011. okt. 19. 16:50
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
A motoros pasik nekem jobban bejonnek..:)35N
2011. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
62%

Nekem motoros barátom van :)

Focit is szereti, de a focimeccseket nem együtt nézzük, mert ha meg kéne néznem egy 2 órás meccset a frász is kitörne x)

A motorversenyeket és az autóversenyeket mindig együtt nézzük :)

És én sem a motorjáért szeretem, hanem saját magáért :)

2011. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 dirtboy ***** válasza:

első vagyok

jjjjjaaaa azt leírhattad volna hogy nőnemű vagy,itt a közlekedésben általában fiúk kérdezgetnek ezért gondoltam azt amit leírtam.

de az továbbra is gáznak tartom hogy /kivel járnak szívesebben, egy focistával vagy mocissal/ mert szerintem enne nem kéne számítania.

2011. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
A fiúk fociznak, a férfiak motoroznak. :D
2011. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
En is inkabb motorozok mint foci. Foci soha nem volt erossegem. Es nemreg sikerult a jogsim nagymotorra..^^
2011. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
83%
Nem ez alapján választok, de a motor szerintem jobban áll egy férfinek, mint a foci. ;)
2011. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:26


"A fiúk fociznak, a férfiak motoroznak. :D"



Mert a "férfiak" már nem tudnak futni a sörhasuk miatt, fáj nekik ha ütköznek, fáj a lábuk, fáj a hátuk, fáj mindenük, és ha esetleg mégis tisztesen helytállnak a focipályán, akkor úgy kifáradnak hogy napokig nem bírnak felállni.


Ne már hogy egy kis fiatal fiúcska legyen aki focizik, a nagy szakállas motoros meg a kőkemény FÉRFI. Több férfiakra jellemző tulajdonság kell a sportoláshoz, mint a motoron chilleléshez.


(Bocs ha nem ilyen értelemben írtad, nekem így jött le, és felháborodtam:D)

2011. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy, nem a sörhasú rockerekre gondoltam, a RENDES motorosoknak legalább olyan állóképesség kell mint a komoly focistáknak.
2011. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!