Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a végsebessége egy 1....

Mennyi a végsebessége egy 1. 0 GL suzuki swiftnek?

Figyelt kérdés
Ma délután csodálkoztam hogy 120-as tempóval haladtam és hirtelen elsuhant mellettem egy régebbi suzuki valószínűleg 1.0 gl alapverzió volt.
2011. okt. 19. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan 140 enyhe lejtőnek, hátszélben.
2011. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
145 km/óra sík úton
2011. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Man of iron válasza:
56%
Az én autóm mellett meg agy golf húzott el még annak idején, én 200 - as tempót diktáltam az autópályán. Le is fotózott közben, mint kiderült rendőrségi autó volt, abban is egy VR6 - os motor dohogott, mint az enyémben, csak a kisebb kaszni jobban vitte. Szerencsére a pénz nagy úr volt a büntetés kiszabásánál.
2011. okt. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
utolsó: azután köröztél is a magyar nagydíjon és leverted Vettel-t is ugye? idióta!
2011. okt. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
02:16 os mennyit kellett a zsebükbe raknod? Nagyon kivancsi vagyok hogy lefizetéssel ilyet kb mennyiert lehet megúszni.
2011. okt. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén az ezres swift végéről fogalmam sincs, nekem volt ezerhármas swiftem, az 170-nél még ment volna. persze negyedikben, mert ötödikben nem forogja ki magàt.
2011. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most miért fontos ez? Nem arra való az tény, hanem hogy szépen lassan mindenhova elmegy, nekünk volt, már a 100-at se nagyon szerette.

Láttam már hogy hülyeségből a trabi meg egy merci magánúton gyorsultak, trabi gyorsabb volt de egy forduló alatt megette az egész tank benzint.

2011. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért állítod, hogy valószínüleg 1.0 volt amikor az 1.3 8v is kottára nézhet ki úgy mivel kasztniba nincs változás. Sőt akár lehetett 1.3 16v is ami 85 Le azzal meg könnyen mehet 180 at is akár. Egyébként nem kell a végsebességét nézni, nem arra való, 110-120 ig még jó de tovább nem kell hajtani.
2018. ápr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!