Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezethetek ha még a jogosítván...

Vezethetek ha még a jogosítványom nem jött meg?

Figyelt kérdés
Minden vizsgám sikerült elsőre, okmányirodában már leadtam az igazolást is, de a maga a jogosítvány még 2 hét mire megérkezik. Vezethetek így, hogy van vizsgaigazolásom a BAZ megyei kormányhivatal közlekedési felügyelőségétől?
2011. okt. 20. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Azzal a papírral már vezethetsz, amit az Okmányirodában adtak.
2011. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

nem, ki fogod bírni azt a 2 hetet, egyébként úgyis előbb meg fog érkezni

azzal a nyamvadt papírral nem vezethetsz, ezt minden második friss jogsis megkérdezi az oldalon, használd a keresőt

2011. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem vezethetsz,csak akkor ha a jogsi a kezedben van!
2011. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem vezethetsz. Ez arra a papírra rá is van írva, amit az Okmányirodában kaptál. Olvass!
2011. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Nahát... Az első vagyok. Akkor lehet, hogy tévedtem, de nekem szent meggyőződésem volt, hogy mikor én kaptam a jogsimat, azt mondták az okmányirodában, hogy azzal már vezethetek, hiszen a jogosítványon is az a dátum van rajt, amikor meglett a vizsga.

Illetve az öcsém és a párom is vezetett azzal a papírral, mindkettejüket igazoltatta a rendőr, és szó nélkül elfogadták az okmányirodai papírt (amin a fotó is van, illetve a vizsgadátum, stb.).


Bocs, ha tévedtem, de én így emlékeszem, nem akarlak félrevezetni.

2011. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Vezethetsz azzal a papírral amit az okmányirodában adnak.

Mi van olyankor ha valaki a vezetői engedélyét szeretné megújítani és autóval megy az okmányirodába, okmányiroda elveszi a jogsit. Ott kell hagynia az autót 2 hétig a parkolóba míg nem érkezik meg a jogsija, vagy addig nem tud dolgozni menni? Megmondja a főnökének: Ne haragúdj főnök, de előre láthatólag 2 hétig nem tudom az árut szállítani, mert nincs jogsim!

2011. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Gépjárművet csak az adott kategóriára érvényes vezetői engedély BIRTOKÁBAN, azaz ha nálad van, lehet vezetni.
2011. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Basszus, lepontoztok nullára, én meg úgy felhúzom ezen magam, hogy utánajárok, ha már TI TUDJÁTOK ROSSZUL:


"Gépjárművezetésre csak akkor van lehetőség, ha az új jogosítvány elkészítése már folyamatban van, és az okmányiroda által erről kiadott igazolást a vezető magánál tartja. Ezen a módon az igazolás kiállításától számított 60 napig lehet vezetni."


[link]


Szóval kösziii... ._."

2011. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Ucsó, nem is csoda hogy lepontoztak. Alapvető szövegértési képességeid sincsenek. Hiába másolgatsz itt be jogszabályt, ha az a jogosítvány megújítására vonatkozik, nem pedig az első jogsira. Kretén.
2011. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Tökéletesen egyértelmű , hogy nem vezethetsz vele, csak a plasztik kártyával! Ezt elmondja mindig az oktató, elmondják az okmányirodában, és minden friss jogsis megkérdezi, hátha. De NEM lehet!
2011. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!