Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy használt aprila...

Szeretnék egy használt aprila sx-50 supermotot venni, érdemes-e?

Figyelt kérdés

Szóval, most már minden megvan hozzá (sokáig spóroltam rá), több tesztet olvastam, fórumokat is néztem, kérdeztem ismerős és nagyon úgy néz ki hogy beruházok rá. Érdekelne a ti véleményetek is, hogy érdemes-e megvenni vagy bármi más egyéb dolog a mociról.

Köszönöm előre a segítő és értelmes hozzászólásokat! ;)


2011. okt. 22. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdemes, de csak akkor ha teljesen hiba mentes. Ezekhez már nem 2 fillér az alkatrész mint a szoci motorokhoz.
2011. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, pont ez az egyik tényező, amitől félek, hogy drága az alkatrész bele.
2011. okt. 23. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ahogy elnézem 300-400 ezerig vannak. Abból már veszel egy jó "első autót" és nem egy kismotort.
2011. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja főleg ha a kérdező 14-5 éves...
2011. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Na látod! Ha most mondjuk 15 éves és van rá mondjuk 350 ezre akkor 18 éves korára nem csak egy jó első autót kap, hanem akár egy jobbat is. 3 évre minek több százezres motort venni?
2011. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom... én sem vennék egy ilyen kis motort ennyiért amit 1 szezon alatt kinövök... de autót se az fix :D kicsit motorőrült vagyok :D
2011. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Személy szerint én is jobban szeretem a motorokat, de a mai világba azt mondom, hogyha valaki megteheti, hogy autót fent tartson akkor legyen neki, mert megkönnyíti az életét! Nem kell gyalogolni, nem kell várni órákat a buszra stb. Először legyen kocsid, majd utána nagymotor. Szerintem.
2011. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát...arról már lemaradtam... :) Nagymotorom van autóra még jogsi sincs.
2011. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd még megfontolom a vásárlást.
2011. dec. 27. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!