Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már nem gyártanak 2 ütemű...

Már nem gyártanak 2 ütemű crossokat?

Figyelt kérdés
Ahogy nézegetem a weboldalakat, nem találni új, vagy pár éves 2 ütemű krosszt. Az addig oké, hogy a versenyek miatt nagyon nyomatják a 4 üteműt, de a 2 ütemű viszont sokkal olcsóbb, miért nem árulják?
2011. okt. 22. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Mai napig gyártanak 2 ütemű crossokat! Nézz meg egy Kawa vagy Yamaha hivatalos oldalt.


[link]


"A gyors, 2 ütemű, nagy teljesítményű motorral ez a pehelykönnyű versenymotorkerékpár fantasztikus motorozási élményt nyújt."

2011. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tényleg, de a többinél nem találtam, se a hondánál, se a kawasakinál, de a suzukinál sem


meg aztán minek szokták bedugni a kipufogót, amikor áll? hogy ne menjen bele a kosz?

2011. okt. 22. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Van gyártyák ne pánikolj.. :)
2011. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mivan?
2011. okt. 23. 06:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Azokat énis megnéztem és csak 80asok voltak. De tényleg vannak még más 125ös, 250es 2 üteműk, pl KTM-nél! Husqvarnáéknál is van azthiszem. KTMHUN.HU ha megakarsz róla győződni. Van 200-250 és 300as EXC.
2011. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt tudom
2011. okt. 23. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!