Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat regata, vagy lada önindít...

Fiat regata, vagy lada önindítót valahogy bele tudom rakni egy 2 ütemű trabantba úgy hogy meg is hajtsa a fogaskoszorút?

Figyelt kérdés
Ha igan hogyan?
2011. okt. 22. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a Wartburg önindítója ugyanaz mint a Tarbié, de az más irányba forog. De elvileg meg lehet oldani,csak jó irányba tekerjen.
2011. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És Lada önindító jó bele? bele tudnám rakni?
2011. okt. 22. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
nem jó bele. még a fogkiosztása se jó bele, amellett, hogy akkora batár a trabant önindítójához képest mindegyik.
2011. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg a csomagtartóba be tudod rakni...
2011. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem hogy egy másik autó önindítóját kéne bele szuperálni egy 2t trabiba.,minden paraméternek stimmelnie kéne(furatok,bendix kerék és sok minden egyéb) és ez szinte kizárt hogy egyezzen. Vegyél egy bontottat,vagy újíttasd fel a sajátját. 6V? 12V?

Nézz körül a vaterán,tesz-veszen,vagy egy bontóban biztos kapsz pár ezerért használtat. Nem fog összejönni idegen önindítóval sehogy sem.

2011. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
12V Köszi a választ :)
2011. okt. 22. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:

NEM.

Sőt a Fiat és a Lada is csak hasonlítanak egymásra,valójában nem csereszabatosak.

Én anno rengeteget próbálkoztam hasonlókkal.

Volt,hogy az önindító házát fúrtam meg vagy füleket hegesztettem rá sőt a legmeredekebb az volt amikor "az Éltető" belecsorgatott egy fél kiló alumíniumot a kuplungharangba és azt esztergályos alakította a kívánt méretre.

A bendix fogaskereke és a lendkerék fogaskoszorúja külön probléma.

Felejtsd el !

Egy motorcsere egyszerűbb a leírtaknál !

:o)

2011. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!