Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 50-es Simsonon mennyit...

Egy 50-es Simsonon mennyit dob egy belsőrezós kipufogó?

Figyelt kérdés
Jelenleg 80-85-t megy (jól mér az órája).
2011. okt. 22. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagyobb végsebessége nem lesz, picit halkabb lesz, és kisebb fordulaton jobban húz, meg harapósabb lesz. Mondjuk úgy, hogy azért meg lehet érezni.
2011. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
80-at, persze :D Zsírozott szakadékban, 200km/h-s hátszéllel max.
2011. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az én Simsonom sima 50-es, 3 sebességes, és 65-70 a vége(óra, kocsi óra, gps). Most nem lehet, hogy az övé 4 gangos?:D
2011. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tök8, hogy hány sebességes, mivel a gyári 3 és 4-es váltó végáttétele, azaz az utolsó fokozat áttétele megegyezik. Ugyan úgy 22/34-es.
2011. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor ne hidd el hogy annyit megy, de akkor meg a f*sznak írsz ide mikor nem ez a kérdés! Inkább hajtsd a szar sufni simódat és gondolkozz hogy miért is nem megy annyit. Nem tudom mi a hihetetlen abban hogy egy jó állapotú 50-es Simó kiszedett folytásokkal kitágított kipumennettel felreszelt felömlőkkel 80-at megy?
2011. okt. 23. 18:04
 6/17 A kérdező kommentje:
*kipunyílás
2011. okt. 23. 18:05
 7/17 A kérdező kommentje:
a kupumenet helyett, elírtam :D
2011. okt. 23. 18:05
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kettőnk közül neked van a gányabb "sufnituningos" géped. Én nem heréltem ki a kipufogó, mert tudom, hogy a 2 ütemű motornak a kipufogó a lelke, és szüksége van egy bizonyos mértékű folytásra. A gyárban ezt jól megcsinálták, nem szabad hozzányúlni, mert csak a hangja lesz nagyobb. A bővített felömlőket és a reszelt kipunyílást meg nem említetted, bár el tudom képzelni milyen színvonalú munka lehet, ha a "herélt" kipufogótól jobban megy szerinted...
2011. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A szimó nem vasperselyes? Akkor reszelgetheti a kipu leömlőket ha a hengerbe ugyan akkora "lyukon" tud az anyag bemenni. :D Igaz hogy tudok én is 50-es nem 51-es! Szimóról ami megy mint a szar, igaz hogy 2 hetente kiköpköd 1-1 alkatrészt, legelőbb a megszakítót :D
2011. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ennek a simónak nincs semmi baja, tökéletesen megbízható! Nemrég nézte át a környék legjobb szerelője (aki több mint 40 éve szerel simsonokat) ő mondta hogy teljesen hibátlan a gép, ritkán látni ilyen jó motort és nagyon vigyázzak rá. Egyébként meg van benne folytás mert eredetileg n-es simson volt és abban 3 folytás van gyárilag annak az eltávolítását mondtam. És a hengert szakember csinálta, mivel nem jut sokkal nagyobb erő a főtengelyre és a csapágyakra nem csökken nagy mértékben az élettartalmuk, mint pl egy 60-as 12LE-nál ami már egy évvel az átalakítás után csörög.
2011. okt. 24. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!