Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motor lenne nekem a...

Melyik motor lenne nekem a legjobb?

Figyelt kérdés
195 cm magas vagyok és szeretnék venni egy gyorsulási motort. Melyik az a motor amelyik jó lenne a magasságomhoz?
2011. okt. 23. 10:38
 1/6 dirtboy ***** válasza:
tök mindegy kb. egyméretűek nincs jelentősebb eltérés köztük méretben
2011. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a magasság számít! Esni a kicsi is tud nagyot!! Ha-ha-ha..
2011. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem azt kérdeztem, hogy melyik motorral tudok a legnagyobbat esni, hanem, hogy melyiken férnék el "kényelmesen".
2011. okt. 23. 13:28
 4/6 dirtboy ***** válasza:

az első válaszoló azaz az én válaszomat olvasd el figyelmesen mert benne van a válasz.

most mondhatnám neked hogy gsxr 1000 de tök felesleges mert elférsz egy zx10-r-en is meg egy kisebb 600oson is el kéne férned mivel nincs nagy méret különbség a kormány,ülés és a lábtartó távolsága közt.

ülés magasság is szinte egyforma.

2011. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

jaj még az jutott az eszembe hogy ha nem ragaszkodsz a gyorsasági mocihoz akkor kényelmesebb lesz neked esetleg egy yamaha fz-1s típusú moci.

az ilyen motorokon jobban elférnél és ezek is repesztenek ha az kell.

2011. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Harley-Davidson.
2013. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!