Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsón Nissan 100NX?

Chewbaccaa kérdése:

Olcsón Nissan 100NX?

Figyelt kérdés
Első látásra beleszerettem az autóba. Első autónak egy 100nx-et szeretnék és kb 1000-1500 euróm volna rá. (Szlovákiai vagyok egyébként). Szlovák oldalakon a jó állapot kb 1500-tól felfele megy, de megnéztem egy német oldalon (mobile.de) ahol vannak hollandok is és minden féle, de sokkkal olcsóbban. Ami Szlovákián 1500 az ott 500-600. Szerintetek megéri egy NX-et behozni németországból? vagy estetleg más országból.
2011. okt. 23. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megéri,pláne ha legálisan használhatod szlovák táblával.

A holland verda becsapós nézd meg jobban,zömmel jobb kormányosok azok meg alapból filléres autók,a szokott ár harmadáért-negyedéért akár.

Az 1500 eurót sokallom,akár itt is találsz 500-1000 közt jót.

[link]

2011. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Még számolnom kell azzal, hogy az nx-et be is kell hozni és át kell íratni azért írtam kb 1500-at :)
2011. okt. 29. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!