Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. okt. 23. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 1.4es megkiméltebbnek tűnik.

Az 1.6osról csak 1 kép van, de látszik hogy már javitva volt (bal hátsó sárvédő). 1.6os valószinüleg pörgetve volt.


Az 1.4esből még kinézem hogy valami értelmesebb egyén hajtotta. Bár tolatási hiba látszik a hátsó lökösön, de jó hir az, hogy nincs gagyi szárny meg sportkipuff.

2011. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz kösz :) egyébként sok különbség van a 2 között?
2011. okt. 23. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

100ezer, meg a leéltség a különbség.

Inkább az 1.4est vedd meg. Szerintem.

2011. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is az elsőre szavazok.Ez a típus keresettebb.Ha nem probléma,hogy nincs tele extrával,akkor jó hír,hogy azok el sem romlanak.Gondod nem lesz velük.

De az,hogy melyik jobb,csak élőben derül ki.Én is rengetegszer szoptam be,mert a neten minden autó tökéletes.Mégis bejártam Tolnát-Baranyát,mire találtam egy értelmes kocsit.

2011. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Német autó pártiként nem túl jó.

Azt tudom,hogy az én öreg Mercimbe tízezer egy kerékagycsapágy ebbe meg negyven.

De ha már japán akkor Suzuki,ennyi pénzért nagyságrendekkel fiatalabbakat találsz megkíméltebb állapotban.

2011. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!