Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szlovákiában lehet B-s jogsiva...

Szlovákiában lehet B-s jogsival ilyen motort használni legálisan?

Figyelt kérdés
a hengerűrtartalom nem 50ccm hanem pl:70 vagy 80(de nagyobb mint 50ccm), de a teljesítménye nem haladja meg a 4kw-ot. köszi a válaszokat
2011. okt. 24. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
a hengerűrtartalom nem számít itt, csak a teljesítmény
2011. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem! 50 ccm-t nem meghaladó, ÉS xx teljesíttmény alatt teljesítő mopedet vezethetsz.
2011. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat, énis ugy tudtam hogy a ccm meghaladhatja az 50-et csak a teljesítmény nemlehet több 4kw-nál, csak nemvoltam benne biztos és inkább feltettem ide a kérdést. 2. válaszolónak: B-s jogsiról van szó nem pedig AM-rol, nemrosszándékbol irtam
2011. okt. 25. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A B-s tudtommal személygépkocsi, 3500kg alatti tömeggel. Ha ez így van, akkor még mindig a válaszom mellett állok. Az AM-mel vezethetsz 50 köbcentinél, nemtudommilyen teljesíttménynél kisebb mopedet. A személygépkocsira ha megcsinálod, mellé az AM-et kapod meg, tehát ugyanazok a feltételek. Ilyen alapon 600-ast is vezethetnél a papírokban 400W-tal... Nem, nem vezethetsz 50ccm-nél nagyobbat.
2011. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!