Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány decibelt ad le a létező...

Hány decibelt ad le a létező legnagyobb kürt amit autóra lehet tenni?

Figyelt kérdés
Fiat scudo-val járok, és az első perctől tudtam hogy eszméletlen sok gyökér van az utakon, de körülbelül idáig tartott a türelmem és a tolerancia. Ha valaki nem tud vezetni ne üljön autóba, de ha mégis kocsiba ül és előttem vagy a mellettem lévő sávba szerencsétlenkedik akkor bűnhődjön. Itt jön képbe a kürt. Olyanra gondoltam mint ami a teherszállító hajókon van, de mivel az autóba se kompresszor, se légtartály, ez kivitelezhetetlen. Segítsetek, mit tudok beszerelni?
2011. okt. 24. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

VONATKÜRT! Apám az szól egy olyat hogy besz@rsz!

Nem kell neki egy húú de nagy tartály, reggel feltolod kompresszorral(akár menet közben benzinkúton is)azt már lehet is tolni neki. A youtube-on vannak ilyen videók ahol fosatják a birka népet ilyen kürtökkel.Ez kell neked!

2011. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tudnál ilyet linkelni?:D
2011. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Azért csak csínján az ilyen kürtökkel! Attól, hogy valaki a körülötted közlekedők közül gyengébb vezetési képességekkel rendelkezik, és jól "lekürtölöd", még nem fog jobban vezetni! Sőt! A hirtelen nagy zajtól annyira berezelhet, hogy félrerántja a kormányt, és balesetet csinál, esetleg éppen beléd rohan nagy ijedtében.

Ez szerintem kimeríti a közúti veszélyeztetés fogalmát, ami a rend éber őrei szerint büntetendő dolog.

Javaslom a mély levegőt ilyen vezetőkkel való találkozáskor, maradj le tőle, vagy előzd meg, ha annyira idegesít a vezetési stílusa. Én legalábbis ezt teszem. :)

2011. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Teljesen egyetértek az előző véleménnyel. Másrészt, pont ehhez a témához passzol az egyik kedvenc szlogenem, melyet autók hátuljára matricázva olvastam:

"Ne dudálj, küzdj!"

Ez arról szól, ha te annyira ügyes vagy, akkor ne dudálj, kiabálj, mutogass, hanem old meg az adott közlekedési helyzetet, ... de kizárólag biztonságosan.

Hangsúlyozom, csak akkor "küzdj", ha másokat ezzel nem veszélyeztetsz!

2019. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!