Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 400ezerért szerintetek melyik...

400ezerért szerintetek melyik a legjobb autó?

Figyelt kérdés
Első autómat nézem, persze használtan. Szerintetek melyik lenne a legjobb?
2011. okt. 26. 19:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
swiftet, de ne 1.3-at...3 ajtós 1.6-ot :D megy is mint a szar, de ha neki tarhálsz az egyik fának ottmaradsz, arra számíts :_D
2016. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

3 ajtós 1.6 nincs 400 ezerért, 3 ajtósból 1.6 csak az újabb Swiftbe van ami nagyságrendekkel drágább.

Szerintem 1.3 16 V régi Swiftel vegyél.

2017. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ennyiért Toyota Carina E vagy régebbi Corolla. Nekem előbbi van, kényelmes, nagy és a végletekig megbízható. mínusz 20 és plusz 20 fokban is ugyanúgy indul. Ennyiért jót nem kapsz belőle, de olyat igen amit idővel fel tudsz újítgatni jó állapotúra. Futóműre, kormányműre érdemes figyelni vásárláskor mert a rossz utak a kopó alkatrészeket ki tudják nyírni és mivel ezek idősek, sok az elhanyagolt példány. Korából fakadóan érdemes számolni fékfolyadék, hűtőfolyadék, váltófolyadék cserével is a szokásosokon kívül. Minden olcsó bele ha valami kéne de amúgy se jellemző hogy tönkremegy.
2018. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Honda? Vegul is mind1 csak Japan legyen :)
2018. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 PVBrigitta válasza:
Én a Toyota Corollára esküszöm. Nekem 1995-ös Sedanom van, 10újért nem adnám oda! Jó, az igaz, hogy én autóba nem szeretem a sok extrát, az alapvetők meg benne vannak..
2018. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!