Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bódai Imre gépjárművezető...

Bódai Imre gépjárművezető oktatót Hódmezővásárhelyen ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Gondolkozom, hogy kit válasszak, mint oktatót, a másik 2 oktatót, akit lehetne választani, arról már hallottam, de állítólag ők nem érnek rá olyan sűrűn. Tanult nála valaki? Bármilyen tapasztalat érdekel.

2011. okt. 29. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem töröldd ezt a kérdést.
2011. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért töröljem?
2011. okt. 29. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy,mit csinálsz,de honnan tudod,hányan hordják le,mert nem tudtak megtanulni vezetni?Ezzel le is ronthatod a jóhírét.

Másrészt meg én biztosan nem örülnék neki,ha ismeretlenek dumálnának itt rólam mindenfélét.

Oké,hogy megbízol itt az emberekben,de azt mondunk,amit akarunk.

Szóval,szerintem Bódai úrra nézve ez nem kicsit sértő.

De feltehetnéd úgy a kérdést,hogy a "Hódmezővásárhelyi xy autósiskolánál kiről hallottátok a legjobbakat?"-Vagy valami ilyesmi.

Amúgy én elsőre egy ritka ratyi oktatót fogtam ki.Részegen adott órákat,ha eljött rá...

Fogtam magam,aztán kértem egy másikat.Ennyi.

2011. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy gond lenne a kérdéssel.


Ha ez az Imre valóban jó oktató akkor csak pozitív visszajelzés érkezik rá, az meg nem, hogy nem probléma hanem még ingyen reklám is.


Ha meg sok negatívum érkezik annak nyilván lesz alapja...

2011. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolom, hogy probléma lenne a kérdéssel, mert számtalanszor látok olyan kérdést, hogy xy nőgyógyász, orvos jó e.
2011. okt. 30. 12:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek,de szerintem nem olyan társadalomban élünk,amiben az emberek megalapozott kritikákkal minősítenének.

Hogy látom,a kérdésedre nemigen kaptál választ.Én azt javaslom,hogy menj be a suliba és ott érdeklődj az igazgatónál.Akár arról is,hogy kiket oktat éppen...

De szerintem szükségtelen utánajárni.Egy szavadba kerül és lecserélik.

2011. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 berezzd válasza:
Én nála tanultam, és nagyon király volt. sokakat ismerek akiket ő tanitott, és szerintem ő a legjobb. Tényleg megtanít vezetni.
2012. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Csak akkor menj hozzá, ha nem teljesen a nulláról kezded, mert azt hallottam, hogy már az első órán visz a János téri körforgalomban, ami ugye annak, aki először ül a volánnál, rohadtul ijesztő. Ja és nagyon szereti a csokit, vigyél neki minél gyakrabban.
2012. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mar elkezdtem nala tanulni...hat...:S eloszor azt hittem, rohadtul utal, de aztan rajottem, hogy vagy mindenkit utal, vagy egyszeruen mindenkivel igy banik. Amig a volannal ulok tutkeraj, hogy mindent szarul csinalok, mihelyst hatrahuppanok, jot el dumalunk, mig a masik vezet. Neha mosolygok, hogy ugyanazokat mondja a masiknak is, es megnyugtat, hogy nem csak en vagyok bena. Jo, alairom, tenyleg benazok, de azert nem annyira vagyok bena, mint amennyire szethordja a fejem. Hat igen, eleg kemeny mar az elso oran, de par embert mar megtanitott vezetni, talan engem is meg tud, habar amennyire felduzzasztott onbizalommal....:D Macisajt. (ezt szokta mondani az elsobbsegadas kotelezo tablara...

oke, viszek neki csokit, hatha addig, amig eszi, nem csinalok semmit rosszul:D

Amikor eloszor mentem vele a varosban es a mol benzinkuthoz kozeledtunk, es mondta, hogy kovetkezo lehetosegnel forduljak le, majdnem tovabbmentem...a franc gondolta volna, hogy a benzinkutra akar menni...aztan meg azt hittem, hogy tankolni akar, igy le akartam allni egy kutnal, de mondta, hogy hajtsak tovabb, es aztan meg azt hittem, ki akar hajtani, hogy csak szorakozott velem, de mikor ki akartam hajtani, kerdezte, hogy mit csinalok, hat majdnem mondtam neki, hogy nem vagyok gondolatolvaso, ha esetleg kozli, hogy kovetkezo lehetosegnel forduljon le, akkor oke, hogy tudnom kellett volna, hogy a benzinkut, de mihelyst behajtottunk, mondhatta volna, hogy csak egy kavet akar inni, akkor tudom, hogy hol alljak meg. Szoval neha olyan furcsa, de ha ismeri az ember a szokasait, akkor tudja, mit akar. Egyebkent megvannak az utvonalai, hogy merre megy egy-egy diakkal. Mi mindig ugyanarra megyunk, es megfigyeltem, hogy sokszor ugyanazok orain ulok benn es nekik is van egy utvonaluk. Na persze sok helyen keresztezik egymast az utvonalak. Az elso oran azt hittem, nem ulok be melle megegyszer, mert az ilyen hangnemet se tesomnak, se szulomnek, se paromnak nem engedem meg...de aztan megtanultam kikapcsolni ezeket a dolgokat, es jot mulatni rajtuk magamban. Alapjaraton rendes foszer. Birom, mindig meseli a vadasz meseit, hogy hanyszor ugy ment vadaszni, hogy ok, lovunk egyet, aztan ugy tert vissza, hogy "kinek is osztogassam el ezt a sok vadat?" Sok oldalu ember, es bizonyara mihelyst lerakom a forgalmim, az egekbe fogom magasztalni a tudasat. Remelem hamarosan eljon ez a nap:D

2012. ápr. 25. 23:34
 10/14 anonim válasza:

Hát nem könnyű ember az biztos, de azért gondold át, hogy a te pénzedért azért nem kellene, hogy leordítson, mivel azért jársz vezetni tanulni, mert még nem tudod, és így semmi sikerélményed nem lesz, ha csak kritizál.

Még egy fontos dolog vele kapcsolatban: csak a magas kakaótartalmú csokit szereti, tehát ne olcsó csokit vigyél neki :)

2012. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!