Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miből áll a forgalmi vizsga?...

Miből áll a forgalmi vizsga? Milyen feladatokat kell végrehajtani?

Figyelt kérdés

Pl. parkolás, de azt hogy, két autó közé? Műszaki része van?

Hány perces a vizsga?

Útvonalban milyen kötelező utak vannak? Pl egy irányú út, országút van benne?


2011. okt. 30. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megjön a vizsgabiztos, köszönsz neki és odamentek az autóhoz.


- Elvégzed az indulás előtti kötelező ellenőrzéseket

- Elindultok a forgalomban, az oktatód mondja majd, hogy merre menjetek, de semmi mást (tehát " a következő lehetőségnél fordulj jobbra ", stb...)

- Egyszer csak felszólít majd, hogy a következő lehetőségnél parkolj le. Ez azt jelenti, hogy a következő alkalmas parkolóhelyen kell leparkolnod. Ha szerencséd van akkor ez egy bazi nagy hely lesz vagy egy halszálka parkoló, beállsz orral oszt' csókolom. Ha nincs szerencséd akkor egy szűkebb hely lesz, oda pedig betolatsz. ÜRES, KÉZIFÉK és kijelented, hogy leparkoltál. Ha minden oké, akkor mondják, hogy irány tovább.

- És egyszercsak visszaértek a vizsgaközpontba, ahol kiértékelnek és ha minden oké, akkor ennyi volt. Ha nem minden oké akkor megbuktál.

- Ha az oktatónak közbe kell avatkozni vezetés közben akkor azonnal megbuktál és rögtön helyet is cseréltek a visszaútra.

2011. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Parkolás mindenhol van, csak az változik hogy miféle parkolás. Meg általában egyíves megfordulás is.

Megjön, köszöntök, ha olyan a vb. kezetfogtok, de csak akkor ha ő nyújtja a kezét!!

Huzol valamit, egy utvonalat.

autót leellenőrzöd, fékpróba és mehetsz is.

Nálam a vb. 25 percet késett(az oktatóm már mondta higy rövid vizsga lesz)

mentem kb. 15-20 percet, párhuzamos parkolást hátra elrontottam az elején, de korrigáltam és jó lett.

Közbe beszélgettek az oktatóval, oktatóm mondta neki hogy rossz a kuplungja(az is volt).

én is hozzászóltam a témához, mert autószerelőnek tanulok, értem a dolgot.

aztán beszéltünk mindenről.

egyszer ugrott vissza az index hamarabb egy másik autós problémájából aki kijött elém én meg megrántottam a kormányt, szólt a vb. hogy tegyem ki ujra.

visszaértünk.

mondta h sikerült, gratulált, még beszéltünk pár szót és kész.

nem volt vészes, de ha nem olyan vb-t fogok ki akivel tudok beszélni, meg nem jó fej akkor lehet az irányjelző miatt bukta van.

de az a lényeg megvan

2011. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!