Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgánál (B) ez...

Forgalmi vizsgánál (B) ez vizsgának minősül?

Figyelt kérdés
Amikor egy nagy baleset történik és a dugóban ülsz? Visszamenni már nem tudsz, mert mögötted is vannak, előtted meg egy felborult teherautó van. Ebben az esetben is részt veszel a forgalomban, így ha ott ülsz 1 órát (semmi hibád nincs), akkor mázlista vagyok és ez vizsgának minősül, vagy új vizsgát kell tenni?
2011. okt. 31. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaja, haverom kifogott egy ballagast es ugye idoben vissza kell erni, mert a masik vizsgazo mar var, szal a nagy semmire kapott jogsit:D

Egyebkent en kiszallnak es hivnak mentot meg stb, utana tuti kussolna a vb.

2011. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem kell újra vizsgázni, hisz te követed az utasításokat, arról nem tehetsz, hogy nem tudsz tovább menni:D Ha onnan tovább tudsz menni, akkor még a végállomásig is vissza kell vezetned, szóval még megbukhatsz:)
2011. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy ilyenkor nem csinálsz semmit, szóval pótdíj nélkül új vizsgát kell tenned.
2011. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 atilis ***** válasza:
Ez vizsgabiztos függő, ha ő úgy értékeli, hogy az addig tapasztaltak alapján megadja, akkor nagy szerencséd van. Általában, mivel a vizsgabiztosok unják leginkább a vizsgáztatást, ha ilyen szitu van, és nem csinálsz nagyon bajt, mivel a vizsgaidődet kitöltötted, te érvényes vizsgán vagy túl. Tehát általában ha ilyen szitu van, akkor nagy valószínűséggel megvan a vizsga. Nekem az oktatóm, aki már a 80-as években kezdett oktatni, ő is sok ilyen történetet mesélt, és aki ilyen szituba került, mindenkinek meglett a vizsgája.
2011. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!