Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A románok hogy kapnak jogosítv...

A románok hogy kapnak jogosítványt?

Figyelt kérdés
Rendre hallani szinte nap mint nap hogy román kisbusz meg román kamionos okoz balesetet.Nekik nincsen kreszvizsga vagy forgalmi vizsga vagy ilyesmi?Legalább nálunk ne okoznának állandóan balesetet.Ti hogy látjátok?
2011. okt. 31. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De van, csak spórolnak a sofőrökkel, trükköznek velük. Így egy sofőr napokig vezet szinte megállás nélkül, aztán csodálkoznak, ha elalszanak és szembesávba mennek.
2011. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Hidd el, magyarok is okoznak naponta az országban sokkal több balesetet. Az, hogy nem írják meg egyenként, csak azt jelenti, nem számít értékes hírnek. De egy külföldire már jobban odafigyelnek az emberek.
2011. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
30%
ma is a 3 perces híradó összefoglalóban csak ez szerepelt, borzasztó.A barátom román származású és ő is elég vadul vezet sajnos. Az ismerőseink a román mentalitásra fogják, de ez nem lehet magyarázat a felelőtlenségre. Persze a lehet az is, hogy a sajtó most valamiért őket emeli ki, hisz mindennap történik baleset, miket a magyarok okoznak, csak azokat nem emelik ennyire ki.
2011. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Akárhogy nézem a híreket, sokkal több olyat látok, hogy magyarok okoztak balesetet, mint olyat, hogy románok.


Mégsem merül fel benned, kedves kérdező, hogy a magyarok hogy kapnak jogosítványt?

2011. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
itt a kulcsszó ottvan hogy kamion és kisbusz na ezeknek a román sofőrje a leghirsebbek arról hogy nemtartják be a pihenőidőket ezért elis alszanak...
2011. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rendőrök oktatják a gyakorlati részt.

Komolyabban veszik a jogosítványszerzést, mint itthon, csak ugye megy az általánosítás.

2011. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én amikor "B" kategóriára vizsgáztam akkor a gyakorlati oktatóm román volt. Elmesélte , hogy amikor ö vizsgázott "B" kategóriára még kint Romániában , akkor még a gyakorlatot is rendőrök oktatták neki. És annyi volt a forgalom vizsga , hogy 5-en ültek az autóban ( 2 rendőr 3 tanuló) és egy dombon elindult felfele , ment pár kilométert és kész... ( persze hibátlanul vezetett ötven valahány éves létére , csak a vizsgája fura..)
2011. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Erdélyi vagyok és ahogy elmesélték a magyarországi ismerőseim itt nállunk sokkal szigorubb a vizsga. Gondoldd végig, hogy olaszországban 2,5 millió román munkás dolgozik sőanyolországban kb 2 millió, máshol Nyugat-Európában kb 2-3 millió s ők mind Magyarországon keresztül mennek, és ez rengeteg kisbusz és szemlyautó. Valamint nagyon sok külföldi kamionos cég van aki román söföröket alkalmaznak szánalmasan kevés fizetésért.
2011. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És minél több román kocsi közlekedik Magyasországon, annál több balesetet okoznak.
2011. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves erdélyi honfitársunk,ezek a statisztikák-mármint hogy milliók dolgoznak majdnem országonként-kicsit sántít szerintem,általában ilyen méretű embersereg ÖSSZESEN mutatja a bevándorlókat ezekben az országokban.
2011. nov. 4. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!