Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 méteres srácnak milyen...

2 méteres srácnak milyen kocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amiben rendesen elférnék,gondolok itt a lábamra,szóval ne nyomja a műszerfalat.Kombi nem érdekel mert nem tetszenek,szóval valami Sedan-t ha tudtok írhatnátok.Esetleg akinek ilyen magassággal van tapasztalata.

Köszi


2011. nov. 2. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
a pözsók jók, én elférek
2011. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hummer!!!
2011. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 dirtboy ***** válasza:

sulis koromban 2méteres osztálytársamnak is Peugeot-ja volt.

/206-os pontosan/

2011. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Aki a Hummert írta, annak javaslom, legalább egyszer üljön bele, akkor rögtön megváltozik a véleménye. Én csak 182 cm vagyok, és nem fértem el benne. Különösen nem a katonai kivitelben. Az egy rémálom belülről.


Ellenben a mostani Toyota terepjárómban kényelmesen elférek. Csak a kérdező szedánt akar. Azokkal nincs sok jó tapasztalatom, inkább azt tudnám felsorolni, mit NE vegyen? Hol a fülem akad be, hol vállban szűk, hol meg az ülés sz@r. (Elég kövér is vagyok.) :)


5-östől felfele a BMW-ben már elfértem, nagy Mercikben szintén. Toyota Avensisben is. Szerintem a kombiságnak ehhez semmi köze, a kombik helykínálata elöl pont akkora, mint ugyanannak a típusnak nem kombiban, semmi különbség, ugyanazok az alkatrészek, ugyanazok a távolságok stb.


Az általános tapasztalatom, hogy nagy embernek nagy autó kell. (Ez persze drágább, ha újonnan veszem, ha használtan, akkor nem biztos, akkor csak többet fogyaszt és többe kerül fenntartani. Ez a nagyság "átka".) :D

2011. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én a kispókba is befértem, pedig két méter felett vagyok én is. kicsit vicces látvány lehettem. Most egy bravám van, tökéletesen kényelmesen elférek benne.
2011. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
BKV-t. Elférsz benne tutira. Opel Omega, Insignia és Volvo v80.
2011. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

alfa romeo 166

fiat scudo magasított


SUV-ok?

Rav4

CR-V

Pajero

2011. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez baromság, hogy 2 méteres ember nem fér el bizonyos autókban. 206-os Pözsóban is lazán elférsz, csak ne üljenek mögéd. Ennyi.
2011. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha meg azt akarja , hogy beférjenek mögé is, akkor BMW 5/Mercedes E-Klasse/Audi A6 és ezektöl fölfelé. Én 188 vagyok a Volvo S80amba simán be tudok ülni magam mögé :)
2011. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is a Peugeot 206-os ajánlom... Az én haverom is hasonlóan magas, és ő is azt hajt.
2011. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!