Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet egy Bugatti Veyronra...

Hol lehet egy Bugatti Veyronra kötelezőt kötni?

Figyelt kérdés

Nézem a karkulátorokat, vagy nincs ott márkának, hogy Bugatti, vagy beírom teljesítméynhez hogy 736kW, és kidobja, hogy 0 és 300 közé kell esnie.

Most aki venni akar, az hol köt rá kötelezőt?



2011. nov. 3. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Unatkozol mi?
2011. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem azért, de szerintem ha valaki megtör egy bugattit itt magyarországon, akkor a biztosító társaság csődbe menne.
2011. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1.) KALKULÁTOR!

2.) A márkanévhez válszd ki, hogy egyéb.

3.) A teljesítményhez nyugodtan írj 300 kW-ot, ugyanis az felett már nem emelkedik a biztosítási díj, ezért 300 kW felett már mindegy mekkora a teljasítménye!


Örülök, hogy segíthettem!

2011. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én a netrisk.hu-n minden gond nélkül kiszámoltam a díjat. bugatti nincs a listában, de az egyéb tökéletesen megfelel.
2011. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ahha, unatkozk mint a Jeremi Clarkson a Top Gearben, amikor a Bugattira próbált biztosítást kötni.

Kérdik milyen autó.

Bugatti.

Bugatti, az Rover nem?

És 25 perc semmi után közölték, hogy nem tudnak rá biztosítást adni xD

2011. nov. 3. 18:52
 6/9 A kérdező kommentje:

11ezer forint????

Mit ronthattam el? :D

2011. nov. 3. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:

óránként:D

De,szerintem,ha megengedik,hogy vegyél egy ilyen gépet,akkor bizonyára a gyártó cég elintézi ezt a kis apróságot.

Igazából szinte bármire lehet biztosítást kötni,nem gondolom,hogy egy autóra nem és csak azért,mert magas a teljesítménye.

Pl. Egy 750LE-s Astrára is megkötötték valahogy,mert rója az utakat.

2011. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem a biztosítónál kérdezed meg? Ahol meg azt mondják,hogy Bugatti az Rover, na ott aztmondod hogy "köszönöm szépen" és kisétálsz az ajtón. Ha az amerikai autókra lehet biztosítást kötni, erre is lehet... De nem hiszem hogy sok biztosítós a gyik.hu-n fog neked válaszolni...
2011. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ő telefonon érdeklődött.

Verseny volt a 3 műsorvezető között. (Bugatti vs Cesna)

És unatkozott a Bugattiban és kitalálta, hogy felhívja a biztosítóját, hogy erre tudnak-e, és mennyiért.


Szerintem ha ki lehetne választani, hogy Bugatti, akkor ott kezdődne az éves biztosítás hogy 2-4millió.

De hogy csak egyéb van... :)

2011. nov. 3. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!