Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Egér az autóban?!...

Segítség! Egér az autóban?! Mit lehet ellene tenni? (Méreg kizárva! )

Figyelt kérdés
A belső világításnál találtunk sok apró műanyag forgácsot, ami előző nap még nem volt ott. Eszi az egér az autót???
2011. nov. 4. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egércsapda, macska
2011. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet venni olyan csapdát, ami olyan mint egy fém kis szűrő, aminek a tetején van egy lyuk és a haló befelé szükülve van behajlitva, az alja tiszta fém, kis ajóvan hogy betud tenni a kaját: az egér bemászik a felsőlyukon, de ki már nem tud jönni mert akkor a drót tépi és szurja az arcát (egyszer megrobálja max és utána nem) ti meg reggel ki tudjátok venni belőle és oda adjátok a macskának vagy elengeditek..
2011. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

adjátok gyorsan el valakinek az egész autót,szőröstől-bőröstől

:-)

2011. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mindkettő van, de a csapda nem fogja meg, nem tudom, miért, pedig tuti hogy van egér mert érzem a szagát is :(

A macska meg nem tud bemenni az autóba.

2011. nov. 4. 10:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Hol lehet olyat kapni?
2011. nov. 4. 10:29
 6/12 anonim ***** válasza:

hát ha a macska nem tud bemenni az autóba akkor talán ki kéne neki nyitni az ajtót és akkor be tudna menni, vagy panelmacska aki csak fekszik??

a méreg meg mér van kizárva?legjobb megoldás

2011. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerinted miért van kizárva? Mert ott a macska. Az autót meg nem fogom kinyitni neki mert akkor lenne szép csatatér... Ennél azért értelmesebb válaszokat várok.
2011. nov. 4. 11:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, neked tényleg panelmacskád lehet, ahogy azt írta már vki. Helyedben kitenném a szűrét. A mi macskánkat betenném az autótokba, kiszagolná hova kell állni, és ott állna mozdulatlanul 2 és fél órán keresztül, amíg ki nem dugná a pofáját az egér, és elkapná. Én ezt hívom macskának, annyi nem elég, hogy tud nyávogni meg ki tudja karmolni a kárpitot.
2011. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Itt most nem az a kérdés, hogy nekünk panelmacskánk van-e, nem fogom elmagyarázni, hogy miért nem fogja meg az egeret az autóból, hiszen magam sem tudom az okát. A környéken vadászgat, naponta van hogy 3-4 egeret is hazahoz, de fogalmam sincs, miért nem az autóból halássza ki. Ennyi. Ne idegesítsetek már még jobban, az egér miatt így is az vagyok már.
2011. nov. 4. 11:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Én betettem a csattanós egérfogót az anyósülés alá,kolbásszal. 10 napig ott volt,mire megfogta az egeret! Mindenki,aki beült oda,szóltam nekik,hogy ne nyúlkáljanak be az ülés alá... :)
2011. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!