Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik felén vannak a Piaggio...

Melyik felén vannak a Piaggio Sfera robogómon a görgők?

Figyelt kérdés

Itt hol vannak a görgők? [link]


Ha tudod,azt is mond el hogy mit kell ott szétszednem hogy hozzáférjek.Ne azt írd inkább keressek egy szerelőt.Hanem azt hogy itt meg ott ha értesz hozzá.Köszönöm :)



2011. nov. 4. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nos, a görgök az első "tárcsánál vannak" a fogas tárcsának a tengelyéről lecsavarod a csavart, ekkor lejön a fogas tárcsa... utána leveszed a szíjat és a fogas tárcsával szemben a motor felé a következő tárcsa hátánál vannak a görgök... így nehéz elmagyarázni de remélem érthető.
2011. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elöl van, a főtengely anyacsavarját kell kitekerni, és úgy le tudod húzni a variátort, és ott lesznek benne a görgők. (érdemes egy olajszűrő fogóval rögzíteni míg az anyát lazítod [link] )
2011. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,leginkább annak aki a videó linket küldte!Azt hittem bonyolultabb.De a videóba azt csinálta a gyerek hogy ne forogjon el a főtengely mikor csavarja ki a csavart,hogy a gyertya helyére beletekert egy hoszú csavart.Szerintetek jóaz?
2011. nov. 5. 12:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném megkérdezni,hogy hány grammos görgőt rendeljek? A piaggiok ba 16x13 átméretű kel azt tudom,de a gram nem tudom mire szollgál.
2011. nov. 5. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Már linkeltem neked a gyári görgő súlyt is. De kimásolom : Sfera 8,5 16x13, vagyis 8,5g a gyári. (ez darabra értendő) Ha nehezebbet teszel bele, akkor végsebességet nőhet, de lassabban fog gyorsulni. Ha kisebbet teszel bele, akkor gyorsulása javulhat,de végsebessége csökken. Ha semmi tuning nincs a robogóban, akkor a gyárit érdemes. (a görgő súlya igazából a váltási fordulatszámot befolyásolja, tehát könnyű görgő magas fordulaton kapcsol, nehéz meg alacsonyan)
2011. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És ez a Sfera 8,5 16x13 gyárival nem fog megálni,mint amit csinál?

Mert azt csinálja hogy elindulok vele,elkezd menni mint az ökör,és 40-nél megáll 50-ig.Utána megint megy 80-ig mint az ökör.

Ha ezt: Sfera 8,5 16x13 belerakom most,nem fogja ezt csinálni amit most csinál?

2011. nov. 5. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:
A hibajelenség a kopott görgő miatt van, kockásra kopik, és mikor épp "udagurul" nah ott áll meg és gondolkozik. Újnál ilyen nem lesz.
2011. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

vettem bele 8.5Gram-os görgőket,hát...mondom úgy hogy nem vagyok megelégedve vele,most meg mikor elkellene indulni akkor gondolkodik kicsit,a régi görgőkkel a sebesség közepénél gondolkodott az újjal meg az elején.


Mért?

2011. nov. 9. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!