Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik téli gumi jobb KORMORAN...

Melyik téli gumi jobb KORMORAN vagy BARUM?

Figyelt kérdés

Sajnos 14.000/db árnál többre nem futja.

Köszi


2011. nov. 5. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Barum.
2011. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barum. 90 %-os használt Michelin Alpint kapsz 8 ezerért darabját.. Többet ér,mint egy új Barum.. Ez csak az én véleményem..
2011. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lodarazs ***** válasza:
54%
Azt a 90 %-os alpint valaki valamiért már lecserélte. Vagy öreg vagy szálszakadt, vagy 90 %-ban kopott :)
2011. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én megkaptam ilyen áron,mivel barátom autót cserélt,megmaradtak a téligumik. 2 telet használtam őket,aztán eladtam 5 ezerért darabját.. Ha hiszed ha nem,megvették mindegyiket..
2011. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És még most is futnak,mindenféle probléma nélkül.. :)
2011. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lodarazs ***** válasza:
1 az 100-ból. Ne általánosíts.
2011. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Én is használt gumit szoktam venni 80-90%-osat és még egyik sem volt se szálszakadt se öreg és legfőképp nem kopott és negyed annyiba kerül mint az új, csak jól meg kell nézni milyen állapotba van mielőtt megveszed.
2011. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. Nem általános a dolog.. Ki lehet fogni a jó használt gumit,aki nem pancser az jól jár.. Mondom ezt én,aki már több autóra vettem használt gumit,és nem volt egyikkel sem gond.. De aki akar,vegyen újat,Ő dolga..
2011. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ferrariii válasza:

Szerintem a barum jobb, viszont ha csak városi közlekedésre kell akkor tökéletes a kormorán is.


[link]

2012. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!