Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kismotort kérjek 14....

Dancsahan kérdése:

Milyen kismotort kérjek 14. szülinapomra?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik lenne nekem jobb VÁROSI ENDURO vagy ROBOGÓ.

13/f 179 cm vagyok.


2011. nov. 5. 14:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Normális motor? Pont hogy a Simson az aranybarátom.
2011. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy a kérdező nem ért a motorokhoz. Vegyél akkor robogót, de az nem igazi motor! A Simson viszont úgyanúgy működik, mint egy nagyobb motor, csak kicsiben.
2011. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%

Majd örülnél még a Simson-nak is te kis elkényeztetett anyuci kedvence... Ha neked kéne megdolgozni érte, örülnél amid van. Mellesleg Neked tényleg a robogó való, ész nem kell hozzá, tehát pontosan neked találták ki. Kár is a szóért, úgy se látsz ki a fejedből, vegyenek Aprilia-t vagy Gilera-t 500ezerért, hogy aztán a 2. kanyarban összetörd, mert "jampi" gyerek vagy, már 2x ültél motoron.


Apádék a Simsonon b*sztak mikor balul sült el a dolog, és te lettél belőle, szóval ne mondd hogy ciki a Simson, mert Te is a világon vagy, és írkálod is az egyetemes f*szságaid, hogy a Simson ciki.... Az a ciki hogy a szüleidtől várod a sültgalambot a szádba, nem pedig dolgozol érte. Én ennyi idős koromban megdolgoztam a motorért, igaz feketén napi 12 órát, de összeszedtem rá a pénzt. És nem, nem Simson, de azon tanultam meg motorozni, váltani, megérteni hogyan is működik a motor. Pedig most sem vagyok egy vén kecske...

2011. nov. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Lendkerekest :D
2011. nov. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A normálist úgy értettem hogy újakat mondjatok
2011. nov. 6. 07:57
 16/20 anonim ***** válasza:
Már írtam... DT, Senda, RX, SX, Runner, Dio, Jog, Tact, Sepia
2011. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

01:19


Ott a pont!

2011. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amúgy attól, hogy valami régi, nem biztos, hogy szar is. Lehet többet bírna a 20 éves simson, mint 20 év múlva egy enduró. De, a robogók 90%-a 10 év után mind a roncstelepen végzik. (Ha nem előbb.)
2011. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
A helyedben egy frankó bringát szereznék, és 17. évre autót, 4 kerékkel mégiscsak biztonságosabb.
2011. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Ha valaki rendesen megtanulja, megfogadja oktatója tanácsait, és nem sík hülye, akkor nem fog balesetet okozni. Mind motoron, mind autóba meg lehet halni.
2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!