Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket nem idegesít hogy a...

Titeket nem idegesít hogy a benzines autótok pörög amíg be nem melegszik a motorja és nem lehet normálisan használni emiatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 22:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesít. Teljesen természetes, hogy pörög, a dúsítás magasabb alapjáratot produkál emiatt. Ráadásul ilyenkor is tudom normálisan használni, semmi bajom nincs vele. Lehet vele lassan is menni, gyorsan is... Persze ez utóbbit csak érzéssel, mert hideg motort nem hajszolunk. De neked mi is a bajod a magas alapjárattal?
2011. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem nem zavar. Én tudom használni így is normálisan.
2011. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én benzines autómnak 800 az alapjárata, amíg hideg addig meg 1000... Észre sem lehet venni.

Nem zsiguli ez ami "repül" amíg be van nyomva a szivató :D

2011. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Pont hogy a régi kézi szivatóson kilőttem fél perc járatás után a szivatót és nem zavart többet mégse állt le. Ezeknél a mai szaroknál meg pörög 1500-1800 rpm -el és lassan menni lehetetlen vele csak ha folyamatosan nyomom a féket.

Csak ugye ez meg pocséklás mert ő meg adja a gázt én meg fékezek. Nevetségesnek tartom.

2011. nov. 5. 22:54
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Inkább te vagy balf@sz, erre csak ezt tudom mondani.
2011. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene fékezni ahhoz, hogy emelt alapjáraton lassan menj? Kéziváltó esetén ott van bal lábnál a kuplung, azzal megoldható, hogy lassan haladj, automata esetén van csak probléma, mert a magasabb fordulat miatt nagyobb tempóval kúszik az autó.
2011. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Ha csúsztatom a kuplungot akkor ugyan ott vagyok, sőt a féket könnyebb nyomni. Főleg azért zavar mert olyan helyen szoktam sokszor indulni hideg motorral hogy lassan kell menni 2-5 percig.

Tudom dízelt kellett volna venni, már megbántam, ez van. :)

2011. nov. 5. 23:33
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem legfeljebb 5-10 másodpercen belül normális alapjáratom van legrosszabb esetben is. Azt viszont nem értem, miért ne lehetne emelt alapjáraton normálisan használni.
2011. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha állás közben rálépsz a gázra, a szívató kikapcsol és alapjárat marad. Így már indulhatsz.
2011. nov. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Max 1 percig megy az automata szivató.

Ez annyit jelent hogy beindítod a kocsit, kinyitod a kaput és mire kiálltál és visszacsuktad már ki is kapcsolt a szivató.

2011. nov. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!