Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet valahol kapni ilyesmit?

Lehet valahol kapni ilyesmit?

Figyelt kérdés
[link] Még mielőtt valaki azt mondaná hogy vegyem ki a kocsiból és tegyek rá egy üveglapot az ne is írjon :) komolyan kérdezem :D
2011. nov. 6. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem , csak csinálni vagy csináltatni lehetne.
2011. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az USA-ban több ilyen cég is van, idehaza nem tudok egyről sem.


De ezt megcsinálni nem lenne bonyolult: kell egy kiszuperált, végleg javíthatatlan V8-as blokk üresen, 4 hajtókar dugattyúval és a dugattyúcsapszeggel. Minden alkatrészt elviszel valakihez aki szemcseszórással foglalkozik, üveggyönggyel leszórja hogy ilyen legyen a felület (homoktól inkább matt lenne), esetleg ez után le lehet valamivel kezelni, mert ha nem aluöntvény a blokk akkor rozsdásodni fog csúnyán a lakás párájától.

Összeszereléskor a blokk aljára teszel valami gumit hogy ne karcolja össze a felületet amin van, ha nem stimmel a hajtókar csavarjainak távolsága/menete a blokk furataival akkor menetet kell fúrni, a hajtókarokat rögzíteni, feltenni a dugattyúkat, azokra szilikonos gumibakokat és rá az üveglapot.


A lényeg hogyha borospalackokat is bele akarsz tenni, akkor valami nagyobb furatú blokk kell, aminél a henger átmérője nagyobb a borospalackénál. A ZIL-130/131-esben lévő V8-as benzinmotoré pl. majdnem 10 centi, az jó kell hogy legyen. :)

2011. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem ennél pontosabb és lényegretörőbb választ nem kaphattam volna :) köszönöm
2011. nov. 6. 16:52
 4/8 A kérdező kommentje:
éééés találtam hasonlót :D [link]
2011. nov. 6. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
úúúú KELL KELL KELL:D Ennél szebb asztalt égen-földön nem találni:) Lehetne ebédlő asztalt is valami nagy v12-ből, köré autó űléseket, milyen romantikus lenne:D
2011. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a TopGear asztal is ilyesmi
2011. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18:15 - igen, az egy Porsche 928 blokkja ami a TopGear-ben van, szintén V8.


Nem hittem volna hogy van eladó idehaza. :)

2011. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem senki nem hitte volna..az előzőekből ítélve :) és találtam :)
2011. nov. 6. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!