Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem megy a Simsonom...

Miért nem megy a Simsonom többel 50-nél?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a 4 sebességes S51-es Simsonom 50-nél gyorsabban nem tud menni..De inkább az a 45-46 km/h. Ezt a sebességet viszonylag könnyen, gyorsan el tudja érni (2 személlyel is, bár még sohasem próbáltam... :)), és hosszútávon is tudja tartani.

Elöl 15-ös lánckerék van. Csörög egy kicsit, de talán 2 éve lett felújítva, mikor hozzám került, azóta nem léptem át az 55-öt.. Jóformán a városi/falusi közlekedésre sem alkalmas, mert sem az autók, sem a kamionok nem 50-el mennek mifelénk..

Mit lehetne tenni, hogy egy kicsit gyorsabban mennyen?


2011. nov. 7. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mert szar
2011. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hengerfúrás, új dugó, új gyűrűk, új dugattyúcsapszeg...
2011. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínü bent van még a folytás.Eredetileg nagymotornak készült,de az 50ccm miatt lefolytva kismotorként mehet magyarországon.Ezt mikor ujjonnan üzembe helyezték beletették.Ki lehet venni,karbiba,vagy a furulyába van.
2011. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 sebességes fojtott elvileg nem készült.
2011. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"2 személlyel is, bár még sohasem próbáltam" Ezen jót nevettem! xD
2011. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1#: Elfelejtettem leírni, hogy unatkozó 12 évesek, 2 hokizás közbe lehetőleg ne itt vezessék le a halmozottan hátrányos mivoltukat! Én kérek elnézést! :)


Fojtás biztos nincs benne sehol, egy fúrás lehet ráférne, de szerintem nem ott a probléma, mert van benne bika bőven, attól hogy egy kicsit csörög már.


A "bár még sohasem próbáltam..." végén szmájli van, nyilván "irónia" :)


Azért köszönöm az eddigi segítségeteket is :)

2011. nov. 7. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
attól, hogy csörög, nem fogja kipörögni magát. nekem is volt régen egy 4 sebességes, ugyanez volt a baja. Fúrás, dugócsapszeg csere.
2011. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
1.válaszoló: nem szar ,ha neked nincs akkor ide ne irj!azért mert azt hiszed hogy csak a suzuki me g többi uj fajta motorok joók akkor tévedsz.
2011. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sportkipufugó de sportkarbit ne tegyél mert az nem szűri rendesen a levegőt nekem van egy simóm sporkipufogóval és a 80 at viszi (50 ccm) nem kell fúrni nagyon megemeli a fogyasztást az nem baj ha 2 személlyel szarabbul megy
2012. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!