Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most küldte ki a bank a...

Most küldte ki a bank a törzskönyvet. Mennyi lesz az átíratás?

Figyelt kérdés

A törzskönyvön a bank szerepel, illetve a forgalmiban is csak üzembentartók vagyunk. Ilyenkor mindkettőt át kell íratni? Vagy hogy működik?

Köszönöm


2011. nov. 7. 21:14
 1/3 anonim válasza:
Üzemben tartói szerződést kell kötni ügyvéd előtt. Átírni nem kell, hisz nem kerül a nevedre.
2011. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bank a törzskönyvet akkor küldi ki ha már ki van fizetve az autó. Az autóforgalmia a nevetekre szól ergó a tied az autó. Már egyszer át lett íratva a nevedre. szerintem csak másik törzskönyvet kell kérni. az 6ezer. Ha ez nem így van akkor engem csúnyán meg szivattak autóvásárláskor mert benne volt az átíratási díj a beugróba.
2011. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A hitel lejárt!! Így a nevünkre kerül az autó.

Én is így gondolom, kedves második. Hiszen minden autóvásárláskor ki kell fizetni az átírást. Remélem a 6000-nél tényleg nem kerül többe.

2011. nov. 8. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!