Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom kicsit gyorsabbá...

Hogyan tudom kicsit gyorsabbá tenni a robogómat?

Figyelt kérdés
Yamaha Jog artistic spec-em van, gyári benne minden, 10 év körüli, és csak 55öt megy maximum... Nem vagyok nehéz gyerek, sőt... Hol van benne folytás? Mit lehetne tenni vele, hogy lehetőleg olcsón felturbósítsam kicsit? Szerintem olyan 70-80at kéne mennie velem...
2011. nov. 14. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Elektronika tílt egy bizonyos fordulatszám felett. Tehát elsőként ezt kell lecserélni egy fojtatlan elektronikára. Ez max 8-10ezer Ft. Ezután egy hajtás felújítás, új görgő, ékszíj, kontraszt és kuplungrugó. Ettől jobban fog menni, de artistic 10"os kerekeivel életveszély lenne a 80. De ezt komolyabb tuning nélkül el se érné. Mennyit szánsz tuningra? (na meg mennyi kiló vagy, nagyon sokat számít egy kis robogónak)
2011. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit ráköltenék az a lehető legminimálisabb, tudom h nagyon kicsik a kerekei, igazából egy szimót akartam beszerezni, de azt mondják felesleges, ha van egy robim... gondoltam akkor ezt gyurnám kicsit feljebb... Ilyenekre gondoltam, h új kipuffogó, akkor az elektronika, bár nem akarom hogy a magas fordulat miatt kelljen vennem egy új hengert...
2011. nov. 14. 13:57
 3/3 A kérdező kommentje:
de amúgy azt vettem észre, hogy erő van benne, menne 55 fölé is, de vagy a kipuf. fojtás, vagy valami más miatt nem megy többet... de ha már a kipuffogónál vagyunk, az előbb leszedtem, és elképzelni nem tudom hogyan lehet kiszedni belőle a fojtást... :D
2011. nov. 14. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!