Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezethetek már azzal a papírra...

Ez00ez kérdése:

Vezethetek már azzal a papírral autót amit az okmányirodába kaptam?

Figyelt kérdés
M-ről B-re újítottam a jogsimat! Vezethetek azzal a papírral kocsit amit az okmányirodába kaptam addig míg meg nem jön a végleges jogsi?
2011. nov. 14. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogyhogy?
2011. nov. 14. 21:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Úgyhogy az M nemzeti a B meg nemzetközi kategória. De nem is ez a fontos, hanem az, hogy nem érvényességi idő meghosszabbítás, hanem új kategóriabejegyzés. Ezért még ha megvan a B, C, D és levizsgázol E-re, akkor sem húzhatsz nehézpótot semmivel amíg meg nem kapd a kártyát. Elég bő magyarázat?
2011. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az nem jogosítvány. Nem jogosít fel arra, hogy vezess vele. De milliószor megkérdezték már...
2011. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak mert azt mondták bent, hogy már vezethetek vele és háromszor rákérdeztem hogy biztos...

2011. nov. 14. 21:42
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehát most tényleg nem tudok eligazodni.
2011. nov. 14. 21:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget írnak a többiek.Vezethetsz vele nyugodtan.Csak rendőrökkel ne fuss össze mert akkor tuti hogy 1 évre eltiltanak a jogosítványtól és megbüntetnek több 10 ezer forintra.
2011. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha előtte volt jogositványod és szerzel még egy kategóriát akkor vezethetsz.
2011. nov. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vezethetsz vele, amit adtak papírt azzal csak az ÉRVÉNYES M kategóriát igazolod!!!!!!!!!!! Tehát robogózhatsz bátran, kocsit meg vezetsz majd ha kezedben a plasztik kártya. Így van, kb egymilliószór kérdezték itt meg.
2011. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt mondták az okmányirodába, mivel ugyanaz lett a sorszáma mint a régi jogsimnak és ugye már benne van a rendszerbe, hogy már B is van, ezért már vezethetek...
2011. nov. 15. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!