Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom megállapitani,...

Honnan tudom megállapitani, hogy egy robogó 2 vagy 4 ütemű?

Figyelt kérdés
akitől vettem azt mondta 2 ütemű.piaggio thypoon 50cm3 robogóm van.nem használok adalékot a benzinhez.
2011. nov. 16. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
piaggio thypoon az 2T és a Repsol Scooter olaj tökéletes hozzá. A tartály meg jóval kifogyás előtt a műszerfalon lévő lámpával jelzi ha fogyóban van, de ekko rmégbőven van benne.
2011. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
B+ 2T motorolaj kell bele! Azt, hogy milyet veszel azt a Te pénztárcád szabja meg! Eddig azt nem értettem meg, hogy miért hátrány az a robogósoknak Simsonnál, hogy keverni kell a benzint, de most látom, hogy némelyik olyan böszme, hogy azt se tudja mi az a 2T olaj... -_-
2011. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Ezek a gépek pont nektek valók, mert a gázt a hülye is tudja húzni különösebb gyakorlat nélkül!
2011. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
JAj, el ne kezdjétek a Simsont isteníteni :) Ha te szereted külön hordani az olajat, és szereted kúton bekeverni, az a te dolgod, légy boldog tőle. Más szereti egyszer felönteni és 1000km -re elfelejteni.
2011. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó:


Hát nem érteeeeeeeeed.

A simson az isten érteeeeeeeem? Mert düböröb benne a 2,9 LE! Meg van ám egy 3 sebességes kézi váltója is és attól leszel faaaaszaaaaaaaaaa gyerek ha kézzel váltasz, mert csak úgy lehet mind a hááááááááárom észveszejtő aszfaltszaggató lóerőt kihasználni ami a gép szívében dübörög!


Meg amúgy is az a király, aki úgy tud elmenni bevásárolni és tankolni, hogy jobb kezében egyensúlyoz a sikamlós olajoskannával, bal kormányra fel van akasztva az 10 kilós bevásárlószatyor!


Mit neked buta rogobós, gyorsabban is mész, olajos sem leszel, sőt, még egy csomagtartód is van ahova a szatyrodat meg a bukót teheted. EZ VALÓ NEKED MERT CSAK HÚZNI KELL A GÁZT!

2011. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!