Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2105 elment az alapjárat,...

Lada 2105 elment az alapjárat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal, ha leveszem a lábam a gázról, azonnal leáll a motor és csak jó nagy gázra hajlandó beindulni. Megkerestem rajzon, hogy hol az üresjárati üzemanyagfúvóka, kitekertem átfújtam de tiszta, meg levettem a karbi tetejét és az úszóházban levő tüza fúvókák és a tetején a levegőfúvókák is tiszták. Mi a teendő?
2011. nov. 17. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Dupla fekvö wéber és erös is lesz .
2011. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
add meg a számod megbeszéljük h melyik kúton fogod nekem minden nap megtankolni :) nem sportautó
2011. nov. 17. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítsd be az alapjáratot!
2011. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elég erőteljes ,értelmes válaszok érkeztek :) mikor így hirtelen elmegy az alapjárat,nekem sokszor volt hogy a CO csavar (egykét csapatás után) kicsavarodott és elhagytam,nézdmeg hogy benne van-e. 2:Helyén van-e az a cső ami a szívótorokról egy kis motorba,majd onnan a karbira megy(nem-e lyukas), én kikötöttem azt a kis motort,semmi köze az egészhez. 3: tekergesd az alapjárati csavart :)
2011. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi uttsó! Tényleg kicsit csúszkáltam vele, a csavar megvan de elég laza, nem tudom meddig kell hogy be legyen csavarva (ha a keverékszabályzó csavarról beszélünk)
2011. nov. 18. 05:07
 6/6 A kérdező kommentje:
gondolom visszatekerem addig míg újra lesz alapjárat... aztán valahogy majd lerögzítem
2011. nov. 18. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!