Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud olyan Autós iskolát...

DarkAngel1990 kérdése:

Valaki tud olyan Autós iskolát amely oktat plusz kenőpénzel? A kenőpénz alatt azt értem hogy picivel többet fizetek de 100%-ra megvan a jogsim magyarul megveszem de mégis hivatalos.

Figyelt kérdés
Komolytalanok,és nem ide illő szavakat használó emberek kérem kíméljenek!
2011. nov. 19. 15:56
1 2
 1/13 atilis ***** válasza:
Szerintem nincs, ugyanis a vizsgabiztost nem az autósiskola állítja ki, hanem a Közlekedési Hatóság. A vizsgabiztos kiléte pedig csak a vizsga előtt derül ki, szóval igazából a VB-ket kellene "megkenni", de az szinte lehetetlen.
2011. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze az autóiskolához, a vizsgabiztos kell megkenni. Deha valami nagy marhaságot csinálsz, akkor még úgy is ki fog vágni, szóval azért tanulj csak meg vezetni.
2011. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Remélem nincs!
2011. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első:

A VB-ket szinte lehetetlen megkenni?


Dehogyis lehetetlen! Sőt a 90%-ukat meglehet. Teljesen elterjedt gyakorlat!

2011. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon?? PERSZE! Bármelyik iskolában,de ez vizsgabiztos függő. Beszélj az oktatóval.
2011. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm srácok a válaszokat,és "sajnos" van ilyen több ismerősöm így szerezte meg a jogosítványt,és hát én tudok vezetni nagyon is jól csak ebben a megyében ahol én lakom nem vizsgázhatok kivagyok tiltva volt egy kis gondom egy bizonyos vizsgabiztossal!

A vizsgabiztosokat pedig biztos hogy meg lehet kenni.

2011. nov. 19. 19:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Bemész elmondod mit akarsz, és "segítenek"
2011. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is fizetettem a forgalmin a vb-nek, de hozzáteszem a vizsga előtt jó pár pótórát vettem. Nem örültem neki,de nem akartam,h meghúzzanak 2*,3* hülyeségek miatt és aztán megint csak fizessek meg idegeskedjek...
2011. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen nekem is valami ilyesmi kéne...az a baj nekem lejárt a 2 évem is már..:S
2011. dec. 4. 21:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy ezt bent hagyta a moderatúra, mivel teljesen nyilvánvaló, hogy törvénytelen dologhoz kérsz tanácsot!
2012. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!