Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet olyan GPS venni amiben...

Distance10 kérdése:

Lehet olyan GPS venni amiben van beépített trapifax előrejelző?

Figyelt kérdés
ha igen kb mennyiba fájna egy??

2011. nov. 19. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Igoban is benne vannak a leggyakoribb trafis helyek ( vagy lehet csak vmi add-on Igohoz ), ebben az esetben a készülék tökmind1, mert a szoftver a lényeg.
2011. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.

Csak a közlekedők által feltöltött adatbázis van bennük, ami 99 százalékban vakriasztást ad.

2011. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémben van (IGO), de szó szerint szart sem ér.. Egy trafipax detektor sokkal jobb dolog. Bár az is is nagyon sokszor tévesen "riaszt".
2011. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
androidra van egy app, de asszem az csak bp-i tarfikat mutat. nézz utána, én leszedtem, minden reggel tudod frissíteni az aznapi mérőhelyeket, órára, helyszínre lebontva.
2011. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most hétvégén próbáltam ki az igo-n ezt a cuccot, és ugyanabban a kereszteződésben 3-at is jelzett, ráadásul ott nem is volt semmi.. lehet, hogy valamikor mértek, aztán benne maradt az adatbázisban, de ezzel az erővel minden sarkon lassíthatsz.. egyszerűbb bekapcsolni, hogy figyelmeztessen, ha gyorsan hajtasz :)
2012. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!