Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort építsek?

Milyen motort építsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

arra gondoltam, hogy a nagy téli unalomban építenék egy motort itthon van egy komplett pannónia T5-ös blokk, esetleg valami choppert belőle, vagy mi?


2011. nov. 22. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is hasonlón gondolkodom, két ötlet fogalmazódott meg bennem: ha sikerül lerendezni a nagyfékdobos Pancsi papírjait, akkor abból valamiféle cruiser-chopper-szerűséget csinálok. Kicsit közelebb eresztem a földhöz, a H-D Night Train-hez hasonlóan feketére fújok rajta mindent, a lemezalkatrészek fényes feketék lennének, az eddig krómos (rozsdás) holmik és a blokk matt fekete. A lábtartókat picit előbbre vinném, az ülés hátulját lekerekíteném és modernabb szabásúre készíttetném el a kárpitossal. De amíg nincs papír ez csak terv.


Valamelyik abszolút papír nélküli vázból pedig elektromos motort kellene csinálnom. Ma láttam egy típust, amit idehaza gyártanak, viszont nem forgalmazzák, eléggé megfogott az ötlet.

2011. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!