Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok?! Januártól akkor...

Motorosok?! Januártól akkor be lesz vezetve, hogy segédmotorokat is kell rendszámozni? Illetve, hogy B kategóriás jogsival 125 cm3 lesz a megengedett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik hír sem igaz. Téves az infó!
2011. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem lesz!!! Mint írták előttem.
2011. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz ez nem igaz!


A B kategóriával meg sosem lehet vezetni 125 cm3 motort!

Ez annó csak egy felvetés volt de nem lett jóváhagyva szerencsére!


Ugyan is életveszélyes lenne gondolj bele motor teljesen máskép müködik mint egy autó!

Soha nem lesz ez be vezetve szerecsére, sok motoros is megy a donorosztályra nem hiányzik a baleset!


Én is ellenzen ne lehesen vezetni B vel 125 öst..

16 évesen annó le tettem én is az A1 et utána meg ugye a többit..


Vezetésteknukailag teljesen más a motor mint az autó máskép viselkedik mindent máskép kell csinálni rajta.

Van épp így is elég baleset.. nem kell több ha 125 öst szeretnél vezetni vizsgázz le belöle legalább ott meg tanulód a szakmai dolgokat hidjétek el nem hülyeség a motoros oktatás még az oktatáson is lehet érdekes dolgokat csinálni! :)


Ezt nem rosszindulatból írtam csak ez a meglátásom! :)

2011. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en az elozo kommentelovel nem ertek egyet.sajnos nem lesz soha megvalositva az hogy b jogsival 125os motort lehessen vezetni.ez sajnalatos dolog mert ezzel eleg sok es komoly problema meg lenne oldva!szerintem ha ezt bevezetnek sokkal tobben kozlekednenek motorral es igy aztan megoldodna a dugo meg a parkolas kerdes a nagyvarosokban stb.....ezt csak tolunk nyugatra ertek fel esszel hogy b jogsival 125ost vezetni.mondjuk azert ott se ugy megy hogy felulok a motorra azt kesz.8oras motoros kepzest kell venni utana vizsga es csak utana lehet menni
2011. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 25. 09:56
 6/9 anonim válasza:

Hát én olvastam ijet.: [link]


A b kat.jogsival 125cm3 lesz vezethető ez ugy lesz megengedett hogy bemész az oktató suliba és különbözeti vizsgát kell tenned.ez azt jelenti hogy mindenből tehát kresz vizsga rutin vizsga és forgalmi vizsga.Anyit tesz pénzbe kb 40-45 ezer ft.viszont 1 órát kell vezetned rutinon és forgalomba./Én várom a jobb időt hogy elkezdhessem,ennek már utánna jártam/

2012. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak! Igen szó volt erről 2009ben, de nem lett semmi a rendszámozásból! B jogsival mellé meg a képzésen 5óra vezetés kell, így kapod a könnyített A1-et, tehát B-vel nem vezethetsz 125öst.
2012. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
de ha megcsinálod és minden oké meglesz az a1-nem? azzal meg viheted a 125-öt nem?
2012. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!