Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mien erősítő fér beegy apriliába?

Mien erősítő fér beegy apriliába?

Figyelt kérdés

Heló!

Láttam egy aprilia rs 50et hangszóróval és erősítővel a hátuljában.Szerintetek milyen erősítő férne bele a csomagtérbe és hány Watt-os?


2011. nov. 25. 15:51
1 2
 1/12 kik10 ***** válasza:
24%
Te 1 hülye f vagy robogoba mi nek hangszórót berakni?????
2011. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk engem is érdekelne xD
2011. nov. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy sem hallod, ha mész, és sisak van a fejeden. Na meg az akksi sem fogja megköszönni, ha bömböltetni fogod...
2011. nov. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

"Mien erősítő fér beegy apriliába?

Heló!"


Mien=Milyen

beegy=be egy

Heló!=Helló!

2011. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Utsó: hányingerem van TŐLETEK, akik egy ki@@szott értelmes választ nem tudnak írni, sőt, a kérdést fel sem fogjátok, mert nem értelmezni próbáljátok, hanem helyesírási szótárral a kezetekben a hibákat keresitek a mondatokban. Tessék kicserélni a helyesírásit értelmező szótárra, és keressétek meg benne az "autó", vagy "motor" szót. Próbáljátok értelmezni a magyarázatot, és nem helyesírási hibákat keresni benne. Ha sikerült értelmezned, remélhetőleg rájösz, hogy rossz témakörben mozogsz. Aggodalomra semi ok, számodra nyitották a "Kutlúra és közösség-nyelvek" kategóriát (ott talán kevesebben szólják majd meg az intelligens okoskodásaitokat...)


Szép estét!

2011. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Utolsó!


Te pedig, ha elolvasod, amit írtál mielőtt elküldöd, rájössz, hogy tele van hibával.


"Ha sikerült értelmezned, remélhetőleg rájösz, hogy rossz témakörben mozogsz. Aggodalomra semi ok, számodra nyitották a "Kutlúra és közösség-nyelvek" kategóriát (ott talán kevesebben szólják majd meg az intelligens okoskodásaitokat...)"

rájösz=rájössz

semi=semmi

Kutlúra?


Legalább ne égessétek magatokat. Ha nem tudod, hogy kell írni valamit, inkább rövidítesz? Gáz!

2011. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Te tényleg vadparaszt vagy, ha nem fogtad fel, amire céloztam xD Ennyire súlyos eseteken sajnos már nem lehet segíteni... Részvétem!
2011. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Részvétemet én küldöm a szüleidnek, hogy ilyen gyereket sikerült összehozniuk.


Üdv Jóember

2011. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
az rs az nem robogó, hanem váltós moped, amire te gondolsz az az sr:)
2011. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok semmi rosszat mondani, de nézd meg hogy milyen motorod van??!! RS-be nem fog eleve csomagtartót/"sisaktartót" találni, mert egy gyorsasági motor!!! Már egy SR-be fogsz ilyet találni ugyanis az robogó. Egyébként ilyenre inkább robogós fórumokat keresnék!! Pl. Egumotors Itt elég sokan benne vannak a témában!!
2011. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!