Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért "buborékos" a szélvédőm?...

Miért "buborékos" a szélvédőm? [kép]

Figyelt kérdés

Mintha apró buborékok lennének a 2007-es renault clio-m szélvédőjében, az egészben. Nagyon nem tartom valószínűnek, hogy kosz legyen, mert kívül-belül átsikáltam a szélvédőt, és mégse történt semmi. Néha rendkívül zavaró.


Itt egy kép róla:

[link]


2011. nov. 29. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Vidd el egy olyan helyre ahol festeni szoktak kocsikat és kérdezd meg hogy kitudják e polírozni.

A képen nem látni jól semmit igazán...

A kocsit így vetted vagy ilyen lett egy ideje?

Szerintem ilyen lett és ezt vagy feltudják szépen polírozni vagy nem ha nem akkor bontóban vegyél másik szélvédőt!

Üdv!

2011. nov. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azokra a kis cuccokra gondolsz, mintha homokszemcsék vagy kosz lenne?

Nos, nekem csak tippjeim vannak, előrebocsátom, hogy még kocsim sincs...

De ami eszembe jutott:

- felverődött kavicsok

- durva szélvédőmosás, áttörlés és kis karcolások

- az időjárás szélsőségei okozta károk (hideg-meleg, kis mikro törések az üvegen belül)


Érdekes egyébként... Mióta lett ilyen? Először csak egy kevés volt vagy szinte egyszerre lett ilyen az egész felület?

2011. nov. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát elég rossz állapotban van a szélvédőd.Én elvinném egy olyan helyre ahol kavics felverődéseket szoktak javítani és velük nézetném meg.Tuti nem kosz mert karcolódások is vannak rajta bőven és gondolom hogy zavaró.Szerintem ők megtudják javítani.
2011. nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A karcokat leginkább ott látni, ahol a szélvédőtörlő lapát gumija fordul (ugye átugrik egyik irányból a másikba). Abból is a jobb oldalié, ami középen fordul meg kb. Ott vannak kisebb karcok, de ezek a buborékszerű dolgok inkább belül vannak, mint a felületen, legalábbis az ujjammal nem érzem. Idén februárban vettem a kocsit, és akkor már ilyen volt, de azt hittem, kosz.
2011. nov. 30. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai kocsik velejárója, manapság már a szélvédő cserélendő alkatrésznek minősül.
2011. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
SZERINTEM KASZNIZHATTÁK A KOCSIT ÉS NEM VETTÉK KI/NEM TAKARÁK LE FLEXELÉS ELŐTT A SZÉLVÉDŐT.
2011. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy z utolsónak van igaza mert a flextől is lehetnek hasonló jegyei...

De ha ez flextől van attól még lehetne políroztatni,legjobb ha elviszed egy autó üvegeshez a kocsit megmutatni

2011. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :)
2011. dec. 3. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!