Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Seat Leonban (újabb típus,...

Schigi74 kérdése:

A Seat Leonban (újabb típus, benzines) hol van a biztosíték tábla?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kormány alatt egy burkolat alatt. Nézdd végig és ha van egy négyzet alakú kis levehető rész ott kell lennie.
2011. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tippet, de sajnos nem. Megnéztem már a kormánytól bal oldalra lévő lepattintható fedél alatt, de ott csak relék vannak. Megnéztem a másik, kesztyűtartó irodalom szerinti motorteres biztosíték táblát, de ott csak a felét találtam meg a könyv szerint leírtaknak, illetve nem láttam a világításhoz tartozó kiégett biztosítékot.

Marad a szervíz úgy érzem..:-(

2011. dec. 2. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikori Leon?

2000-es Cordobambannekem a kormány alatt van és a lepattintható fedél belső oldalon rá is van írva hogy melyik számú biztosítékhoz mik tartoznak. Ha van egy ilyen lista neked is akkor csakmegvan az a biztosíték tábla.


Első voltam

2011. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!